2733
2734
عنوان

خسته شدم....

597 بازدید | 78 پست
من کارمندم یه پسر 15 ماهه دارم قبلا کارتونای مورد علاقشو میذاشتی مینشست نگاه میکرد تمام مدت با اسباب بازیاش سرگرم بود ولی الان همش از خودم آویزونه نق میزنه گریه میکنه یا از سینم آویزونه اصلا خودش سرگرم نمیشه دیگه دارم کم میارم حتی شبا خودشو بهم میچسبونه و میخوابه من ازش فاصله بگیرم بیدار میشه و گریه همش باید سینم تو دهنش باشه یا عین کوچیکیاش روم بخوابه و سرش رو سینم بذاره خبر نداره دیگه 11 کیلو شده کهههههه صبحا با خستگی و گرسنگی شدیییییییییییییییید میرم سر کار
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی وقتی باباش تو خونه است من برم دسشویی پشت در دستشویی چنان گریه ای راه میندازه که بیا و ببین
2728
یگانه جون تو خونه مامانم که ویلاییه میبرنش تو حیاط میشینه خاکبازی سنگبازی و آب بازی میکنه چون تازه راه افتاده کلی هم ذوق داره به قول خواهرم باید بفرستیش تو حیاط واسه خودش بچره خخخخخخ ولی اینجا میبرمش پارک هم میگه بغلم کن اصلا حاضر نیست خودش راه بره یا بازی کنه
ی سرچ کن برات میاد بالا که چ اسباب بازی هایی برات بچت خوبه
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2738
اگه حوصله دارین میشه رای بدین کافیه گوشیتونو برادارین وکد 236 رو به 1000891010 بفرستید آپلود عکس ممنونم
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
نه دختر من ۱۰ ماهشه امکان نداره تا قبل ۲ سالگی بزارم تلویزیون ببینه بچه شما هم چون کارمندی وقتی میای خونه بهت میچسبه حق داره خوب بچه تا ۱۸ ماهگی وابسته مادر هستن از شیر هم دیگه بگیرش نهایت تا ۱۴ ماه باید شیر بخورن وگرنه تثبیت دهانی میشن
یگانه جون من کابینتامو با کش بستم چون یه سری چیزا توش براش خطرناکه بعدم عادت کرده بود به ریختن کابینتا بیرون تو خونه مردمم یکم مینشستیم عادی میشد براش میرفت سراغ کابینتا
2706