2733
2739
عنوان

خسته شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیتا جان یعنی اونجا بچه رو تا 14 ماهگی فقط شیر میدن؟ آخه بعد شیر مادرم مگه نباید شیرای دیگه جایگزین بشه؟ یعنی با شیشه نخوره با لیوان بخوره؟ نوشین جون منم کارم رسمی دولتیه و واقعا با اینکه هردو کارمندیم زندگیمون خیلی سخت میگذره چون در شرف خرید خونه ایم نمیتونم سر کار نرم آخه الان که متوجه نمیشه من براش این چیزارو توضیح بدم دالی موشه رو که خودش عاشقشه راست میگی چون تا سرشو بر میگردونه منو نمیبینه با اضطراب فراوون میزنه زیر گریه و صدام میکنه منم میام بغلش میکنم محکم بغلم میکنه و میلرزه و سرشو میذاره رو شونم و نمیذاره برم
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
2731
پدر و مادر از صحنه غذای کودک باید کاملا خارج شوند. ما قرار نیست برای غذای کودک تصمیم بگیریم. جهاز هاضمه کودک مثل جهاز هاضمه حیوانات است. هیچ حیوانی نیاز به اموزش ندارد. بازی بخور نخور راه نیاندازید که این نیاز طبیعی تبدیل به موضوع روانی بشود. مطالعات نشون داده بچه ها غذا میخورند اگه والدین از صحنه بیرون بروند. بد غذاترین کودک اگه ازاد گذاشته شود ظرف یک هفته درست غذا خواهد خورد. از کودک بپرسید غذا چی دوست داری و همونى که دوست دارد ر به او بدهید. به کودک فشار نیاورید. بین یک تا سه سالگی برای کودک جنگ قدرت است. وارد بازی کودکتان نشوید. برای همین نود درصد چند سال اول زندگی کودک پرورش است و نه تربیت یعنی هیچ کاری نکردن. بد غذایی کودک یا اشکال تربیتی در کودک است یا دلیل افسردگی، اضطراب یا وسواس در کودک است که راه حل هیچ کدام از انها فشار اصرار تهدید و احیانا داد و تنبیه که بسیار اسیب زننده ست نخواهد بود. هیچ گاه کودک را مجبور به خوردن هیچ چیز جز دارو نکنید. کودک تا سه سالگی قرار نیست اداب غذا خوردن رو یاد بگیرد و پدر و مادر قرار نیست در غذا خوردن کودک دخالتی کنند. غذای خوبی که درست می دانید رو جلوش بگذارید دیگر به کی و چگونه خوردنش کاری نداشته باشید. کودک عادی در شرایط عادی مشکلی برای غذا خوردن ندارد مگر انکه دستور پزشک چیز دیگری باشد. برگزیده یی از سخنان دکتر هلاکویی
تا 2 سالگی باید بچه از شیر مادر تغذیه کنه ...تا یکسالگی که غذای اصلی بچه شیر مادره تا پایان دوسالگی هم به خاطر روابط عاطفی که داره .... سعی کن باهاش بیشتر همکاری کنی اگه براتون امکانش هست یه برنامه ریزی داشته باشی یا یه کارگر بگیری برای یه روزهایی در هفته که خودت بیشتر باهاش باشی ... سعی کن بیشتر جاهایی که همسن هاش هستند ببری من دخترم خجالتی بود از بس بردمش پارک خدا رو شکر الان یه ماهی میشه که خیلی بهتر شده و دست بلند میکنه که گاهی بقیه بغلش کنن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2740
بین شش تا هجده ماهگی کودک بحران اضطراب جدایی را تجربه خواهد کرد. در این سن بنابر خلق و خوی کودک شاهد چسبیدن کودک به مادر هستیم به طوری که کودک پشت در دستشویی مادر ترسان و گریان از جدایی مادر خواهد بود. به همین دلیل در این سن کودک توانایی جدایی از مادر را ندارد. بعد از هجده ماهگی رشد مغز کودک وارد مرحله یی می شود که کودک توانایی به خاطر اوردن چهره مادر را در نبود او دارد. روش جدا کردن کودک از مادر: قایم موشک بازی یکی از بهترین بازی های جهانی برای کودک است. کودک یاد می گیرد ندیدن مادر دلیل بر نبود مادر نیست. اگر کودکتان اضطراب جدایی دارد در روز بارها و بارها با او قایم موشک بازی کنید. کودک از هجده ماهگی توانایی برقراری ارتباط با یک کودک هم سن خود را دارد. تنها مراقب باشید کودک در بازی کتک نزند، گاز نگیرد تا تجربه اول کودکتان با یک همسنش دلپذیر باشد به مرور میتوان همبازی فرزندتان را اضافه کنید. کودک را به مدت کوتاه کنار مادربزرگ خاله یا دوستی که با فرزندتان رابطه نزدیک دارد بگذارید. کم کم زمان ماندن کنار انها را افزایش دهید. کودک را به محل بازی یا مهد ببرید و اجازه دهید کنار شما تجربه دلپذیری از دنیای بیرون داشته باشد. خوابیدن کودک در رختخواب با مادر یا همراه پوستی باعث ایجاد وابستگی اعتیاد گونه کودک به مادر خواهد شد. وقت خواب دست یا موی خود را در اختیار کودک نگذارید. شیر خوردن کودک تا هجده ماهگی باعث ایجاد شخصیتی وابسته در او خواهد شد. مادری که مجبور به ترک کودک زودتر از هجده ماهگیست بهتر است شخصی را وارد زندگی کودک کند که تا هجده ماهگی در زندگی کودک بماند و وقتی خودش کنار کودک است سعی نکند نبود خود را با محبت مضاعف جبران کند چون وابستگی کودک بیشتر و اسیب جدایی عمیقتر خواهد بود.
به یه کمک که واقعا نیاز دارم کسیو تو این شهرم ندارم 60 کیلومتر با مامانم فاصله دارم همین الان سر کارمو چشمام داره میره از خواب خستم خیییییلییییییییییییی خسته دیگه شبام واسم خواب نذاشته بس شیر میخوره و با گریه بیدار میشه
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
ایدن جان ایشالله موفق باشی متاسفانه شرایط اقتصادی جوری هست که الان دونفر کار نکنن واقعا زندگی نمیچرخه ....
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706