2737
2734
سلام ، دوستانی که دانشجوی روانشناسی هستید ، یه کمک میخوام ازتون . میشه از بین این کتابا بگید کدوماش آسونتره و راحتتر پاس میشه . آخه من یه بچه ی کوچیک دارم و نمیزاره درس بخونم ، میخوام این ترمای اول درسای آسونترو پاس کنم ، قبلأ از راهنمایی هاتون ممنونم. روانشناسی رشد ، آمار استنباطی ، روانشناسی اجتماعی ، روانشناسی فیزیولوژیک. ، متون روانشناسی به زبان خارجه ، روانشناسی احساس و ادراک. ، آسیب شناسی اجتماعی. ، روانشناسی مدیریت . درسای پیش نیازشون پاس شده. خانومای گل میشه به این سوالمم جوااب بدین ... از بین این درسا کدوما آسونتره، برای دوستم میخوام . فلسفه و آموزش ، فلسفه اخلاق ، اختلالات یادگیری ، انگیزش و هیجان ، روشها و فنون تدریس ، تاریخچه و مکاتب روانشناسی ، علم النفس ، روانشناسی شخصیت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1060100
پری ناز خانم سلام من علوم تربیتی خوندم بعضی از درساتون با من مشترکه روانشناسی رشد خیلی شیرینه -امار سخته -متون زبان خارجه برای من که انگلیسی ام صفر بود اسون بود بین درسای دوستت روشها وفنون تدریس بد نبود -روانشناسی شخصیت هم شیرین هم خیلی پر مطلب درسای دیگه رو من نداشتم
خدا نکنه تا ادم نشدیم دنیا به ما رو کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بالاخره جواب اومد طفلی رفته بوده سفر اما بازم جواب داد من گفته بودم درسارو در 3 درجه تقسیم کنه درجه 1 اسونه و متوسط 2 وسخت 3 روانشناسی رشد و مدیریت و اسیب شناسی اجتماعی درجه 2/روانشناسی اجتماعی .فیزیولوژیک و احساس و ادراک درجه 1/ البته به این هم دقت کن که ممکنه برای شما درس سخت من اسون باشه یا برعکس مثلا اگه دیپلم ریاضی داری و امارت خوب بوده خب امار استنباطی برات سخت نیست امیدوارم تونسته باشم کمکی بهت کرده باشم بای بای
خدا نکنه تا ادم نشدیم دنیا به ما رو کنه