2737
2739
عنوان

خیلی قلبم غصه داره

264 بازدید | 37 پست

از دست رفتارای همسرم انواع مریضیا سرم اومده

پرخاشگریاش

عربده کشیش

فحش و بددهنیش

بی خیالیش

بداخلاقیاش

دست بزن

تحقیراش

داره قلبم وایمیسته

چیکار کنم

بچه دارم

نمیدونم چیکار کنم

خیلی سردرگمم

خیلی بی رحمه

ذره ای دلش نمیسوزه ک چیکار میکنه با من

ابرو برام نذاشته با عربده هاش جلو در و همسایه ک صداش میره بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥲💔

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2731

چیکار کنم خوابم ببره چشمام از فرت گریه داره میسوزه 

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
2740

با غصه خوردن چیزی تغییر نمیکنه 

من آدمی بودم که چهار سال با یک روانی به معنای واقعی زندگی کردم جوری که مشاور می‌گفت اینو باید فقط تیمارستان بستری کرد راه دیگه ای هم نداره . بعد از چهار سال خفت و انواع بلاها تصمیم گرفتم خودمو نجات بدم و دادم . 

من بچه نداشتم 

اما مطمئن باش بزرگ کردن بچه تو این محیط بزرگترین خیانت بهش هست . 

اگر فکر می‌کنی همسرت اصلاح شدنی نیست دنبال راه چاره باش 

با تاپیک زدن و درد و دل کردن و حرف زدن هیچی درست نمیشه 

با غصه خوردن چیزی تغییر نمیکنه  من آدمی بودم که چهار سال با یک روانی به معنای واقعی زندگی کردم ...

برگ برنده ت بچه نداشتن بوده

کسیو ندارم با بچه نمیدونم چیکار کنم

روز ب روز بدتر میشه

خوش بحالت ک خودتو نجات دادی

دعا کن خدا کمکم کنه

خیلی خسته م

خیلی

2706