2733
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4959696 بازدید | 66442 پست
سم جون منم اول انتخابم سهرابی بود ولی همه گفتن افتضاحه و دوتا از بچه ها نمونه خراب از ایشون بهم نشون دادن.اگه میخوای اطلاعاتی راجع به سهرابی داشته باشی برو سایت نوعروس شخصی به اسم فروغ باهاشون عمل کردن که به شدت پشیمونن اونجا توضیحات کامل رو بهت میده
شاید باید بهش بگم تنهایی ترسی نداره آدم همیشه تنهایی پا توی دنیا میذاره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
***یه توضیح بدم چون دوتا فافا داریم من بینی گوشتی دارم با پوست ضخیم ولی بینیم بزرگ نیست و میخوام عمل کنم و نیمه فانتزی میخوام و با اون دوستمون fafa که دنبال دکتر برای ترمیمه فرق دارم😉** مل مل جان عکستو دیدم و واقعا ناراحت شدم از ته دل دعا میکنم ایشالله از همه جهت عمل عالی داشته باشی،به خدا بسپار به حق همین روزهای عزیز بهترین نتیجه رو بگیری. نگارین و الین جان امیدوارم شماها همنتیجه عالی بگیرید . نگارین و مل مل جان شماها که کار خداکرمی دیدید به نظرتون برای من مناسبه ؟؟البته خودم میخوام برم مطبش ولی فعلا نمیتونم و اینکه بینی من خیلی شبیه بینیspringعکس بینیشو صفحه1912 گذاشته اگر ببینید و نظر بدید ممنون میشم. هرکسی اطلاعاتی داره کمکم کنه ممنون میشم.خودم با پاشا فتاحی نوبت عمل گرفتم ،آزمایش دادم همه کارامو کردم ولی بعدش کنسل کردم به خاطر گرما تابستون (آخه فاصله محل کار و خونمون زیاده گرما خیلی اذیتم میکنه) و یه دودلی به دکتر پیدا کردم،آخه یکی از دوستام باهاش عمل کرده نیم رخش قشنگه ولی تمام رخشو دوست نداشتم. به نظر خودم میلانی هم بد نیست.ممنون میشم راهنماییم کنید ببخشید زیاد شد آخه من دیر به دیر میام
نگارین و مل مل جان شما از خداکرمی نمونه گوشتی یک ساله ویا بالاتر دیدید؟؟؟قشنگ بودن؟؟آخه دیدن نمونه1یا2 ماهه اصلا ملاک نیست چون بعد احداقل 6ماه میشه روی کاری نظر داد. من خیلی دوست دارم سر بینیم خوب جمع بشه. دوستان راهنمایی کنید راستی شامانا جان گفتی از میلانی کار 2هفته دیدی به بالا،کارگوشتی 6ماه به بالا هم دیدی ؟؟خوب بود؟؟
2706