2752
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4965696 بازدید | 66449 پست
کاتالیا جون و ترزو جون مرسی از اینکه اومدین اینجا و منو منصرف کردین از عمل با سامی و حتی اقا رضا که دوست دخترتون با سامی عمل کردهبود و ناراضی بود من ایران نیستم و نمیتونم برم مطب گردی از لیست 40 نفری دکتر رسیده بودم به سامی چون عاشق نمونه هاش شده بودم 1 سال تمام فقط تحقیق کردم که بیماراش مشکل تنفسی نداشته باشن چون ظاهر میشه درست کرد ولی تنفس سخته درست کردنش راضیم بدترین بینی دنیا رو داشته باشم ولی تنفسم خوب باشه
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم سامی چش شده دکتری که تا 2 3 سال پیش یکی از بهترین دکترای تهران بود این اواخر کارش خراب شده من اوایل که به سامی اعتماد داشتم تنها مشکلم باهاش این بود که بینی کوچیک نمیکنه ولی الان میگن خیلی کاراش خرابه
من نمیدونم سامی چش شده این چیزایی که میگید کار یه دکتر بی تجربه تازه کاره تو این 1 ماه بخدا 6 نفر میشناسم 3 نفر اینجا 3 نفر تو لاین که همه حرفاشون دقیقا عین همه انگار یه نفر داره جای 6 نفر حرف میزنه بخدا همشون افسرده شدن یعنی ستمس چیکار کرده با اینا که همشون افسرده شدن این چیزای که من میشنوم خیلی بده من فکر میکردم لاهوتی انقدر خرابکاره نگو سامی بدتره
2731
من یه چیزی میخوام بگم خیلی وقته این تاپیک واسه کمک کردن من نمیدونم بعضی ها چه سودی میبرن میان اینجا الکی تبلیغ یه دکتریو میکنن فقط بگم اکن بالا خدایی نشسته این پولا حرومه یه سری هم هستن الکی میان یه دکترو خراب میکنن من واقعا نمیدونم دیگه اینا چه سودی میبرن
کاتالیا جان یعنی چی خانومه 1 هفته بیمارستان بوده سامی 3 بار عملش کرده مگه دیوونس اون خانومه فکر کنم الان بینی نداره اخه 3 بار عمل کنن یکیو اونم وقتی خونریزی کرده مردم زایمان میکنن 3 روز بیمارستان میمونن کاتالیا و ارزو جان تمیدوارم یه دکتر خوب واسه ترمیم پیدا کنیید ولی ازتون خواهش میکنم عکس بزارید درسته حرف شما واسه من یکی سنده و من رو حرفای شما سامی رو خط زدم ولی عکس بزارید چون میدونم قصدتون کمکه حتا اگه شده تو خصوصی کسی که میخواد بره پیش سامی عمل کنه نزارید دیگران به سرنوشت شما دچار بشن عکس از بینی بزارید نه کل چهره بخدا شناسایی نمیشید مل مل با اینکه اون بلا سر بینیش اومده ولی باز عکس گزاشت تا بقیه بدونن اینجوری یه سری میان میخونن میگن اینا که عکس نزاشتن پس هیچی میرم 12 میلیون پول میدم عمل میکنم اصلا برید دم مطب سامی هرکی خواست باهاش عمل کنه نزارید اخه دکتری که 10 سال سابقه کار داره نبایید انقدر بی ملاحضه باشه من جای شما بودم شکایت میکردم لاهوتی رو هم مریضاش شکایت کردن اومدن در مطبشو تخته کردن
مل مل جان امیدوارم یه دکتر خوب پیدا کنی عزیزم بینیت واقعا کم کار بوده خیلی دکترت بی وجدان بوده قبل عملت مثل الان منه فقط میتونم برات دعا کنم عزیزم
البته کاتالیا جان یه چیزی بگم نمیشه همیشه یه طرفو نگاه کرد شاید اون دختره قبل عمل اسپرین یا ویتامینی چیزی خورده یا اصلا مشکل انعقاد خون داشته که انقدر خونریزی کرده برا چی 3 بار عملش کردن
الین جون من خوبم فقط استرس عمل دارم از الان میترسم خیلی درد داشته باشه هنوز هیچ کاری نکردم ولی تا 15 مرداد وقت دارم انقد سر کار کارام زیاد شده وقت نمیکنم بچه ها بعد از عملم بیاید اینجا هم نگرانیم هم دلم تنگ میشه
عمل 31 مرداد 94 دکتر کامران خداکرمی
دوستان من هم قصد عمل دارم مثل شما پیشنهاد میکنم که همه مطب گردی هامون رو بنویسیم . لطفا تو گروه های لاین نرید چون شاید یکی مثل من به دلایلی نتونه لاین داشته باشه . من خودم تا حالا 2 تا دکتر رو رفتم . سجادیان و ابیانه . تو پستت بعدیم مفصلا راجع بهش توضیح میدم .
اول رفتم مطب سجادیان تو فردیس . غیر از من و یه خانم دیگه که اومده بود وقت عمل بگیره هیچکس نبود . یعنی اصلا نمونه ای نبود . با اون خانم که صحبت کردم گفت دختر داییش پیش سجادیان عمل کرده و عکسشو بهم نشون داد و خوب شده بود البته من عکس قبل از عملشو ندیدم ولی در کل بینی بعد از عملش خوب شده بود و به صورتش میومد . من خودم اولش از کارهای سجادیان بدم نیومد ولی خب با یه چیزاییش هم مشکل داشتم . مثلا پایین تیغه اش با بالاش هماهنگ نبود انگار کوچیک تر بود یا کلیپسی بودن پرها که خیلی تو ذوق میزد . رفتم داخل اتاق دکتر که داشت با گوشیش ور میرفت . رفتم تو و پرسید بزای چه کاری اومدید و این حرفا . ما هم گفتیم که برای بینیه . گفت انحراف به چپ ظاهری داری که تا حدودی بر طرف میشه اما کامل نه ینی اثارش همچنان یکم میمونه در صورتی که انحراف من نسبتا کمه و به نظرم میشه کاملا یا حداقل 90 درصد برطرفش کرد . بعد گفت پره هاتو کوچیک میکنم بالای پره هات و همچین قسمت استخونی بالاتو کوچیک میکنم و قوزش رو صاف میکنم و اینا . بهش گفتم که از مدل پره ها و و تیغه اش خوشم نمیاد که یه جوری حوابمو داد که انگار متوجه نمیشه چی میگم . من بهش گفتم احساس میکنم تیغه ها این مشکل رو دارن و اون گفت نه مطمئنی اتفاقا بر عکسه اینیه که تو میگی ها و این حرفا . همه ی سوال هامو جواب داد ولی خیلییییی بی حوصله بود . نمونه هم که بهش گفتم گفت برو تو سایت یکی شبیه خودت پیدا کن . در کل بلافاصله از لیستم خطش زدم به خاطر ایرادهای گفته شده و همینطور اینکه اصلا اعتمادمو جلب نکرد .
ارزو جان حرفای منو با دقت بخون من اصلا حرفی در مورد تبلیغ اینجور چیزا منظورم شما نبودید منظورم اونایی بودن که میان الکی از یه دکتر تعریف میکنه در ضمن من فقط از شما تشکر کردم چون تگه شما نبودین من به حرف بقیه و چشم بسته نیرفتم با سامی عمل میکردم چون من که اونجا نیستم من نگفتم شما دروغ میگید من گفتم حرف شما واسه من سنده و همین قدر که اومدی اینجا به من شخصا کمک کردی من ازت ممنونم
2706