2733
2739
عنوان

با این دردای حاملگی چی کار کنم؟

163 بازدید | 4 پست
من الان هفته 23 بارداری ام اما تا الان که دردای مختلف داشتم بماند حالا هم کشاله رانم اون قدر درد میکنه که حتی تکون خوردن واسم دردناک شده دکتر هم میگه طبیعیه اگه راه کار یا تجربه ای دارین بگین خواهشا کلافه شدم
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا خودت حافظ پسرم باش تا به موقع بیاد بغلم
کشاله درد که معمولی ترین دردشه...ماه اخر وحشتناک تره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع خواب حتما بالش کوچیک یا کوسن بذار بین زانوهات..به پهلو و بیشتر پهلوی چپ بخواب
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
به دکترت بگو شاید بهت کلسیم و ... بده
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .