2737
2734
تا حالا میرزاقاسمی نپختم اما بدجور هوس کردم یادم بگیرم امشب بپزم برای سه نفر (اخه شوشوی من جای دونفر غذا میخوره )موادشم بگین قربون دستتون
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )

حتما حتما کبابی کن حالا روی گاز یا زغال بادمجونارو

بعد گوجرو بپز درسته پوستشو جدا کن با ساتور ریزش کن بزار کنار

سیرو ریز کن بریز تو روغن یه ذره تف بده بعد تخم مرغ رو بریز یکم سرخ کن بعد گوجه وبامجوناییه ساطوری شدرو بریزو ربم بریز کمی ننمک و فلفلم بیز تو تابه همرو با هم قلطی کن نوشه جان کن
خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بادمجون کبابی 7-8 تا قشنگ ساطوری کن بعد بذار خوب خوب سرخ بشه
بعد تو یه ماهیتابه سیر له شده بذار سرخشه توش 5-6 تا گوجه رنده شده بریز بذار سرخ که شد توش 2-3 تا تخم مرغ بریز هم بزن تخم مرغ که تیکه تیکه شد بادمجونارو اضافه کن و نمک وفلفل بزن
عزیزم هستم دخترم داره شیرمو میخوره نی ییمیذاره بتایپم ....به جای کبابی میشه فقط سرخ کرد؟
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
2740
مرسی
راستی فلفل دلمه ای میخواد؟ پیاز نمیخواد؟
http://8pic.ir/viewer.php?file=78241017681651732201.jpg
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2706