2752
2734

از وقتی فهمیدم باردارم س روزه از ترس و استرس و وحشت دارم میمیرم

من عاشق بچم ولی لیاقت ندارم

ترسم از اینه ک بچه تو شکمم بزرگ ش اصلا حس کنم فک کنم بچه تو شکممه میترسم

خیلی حالم بده خواب و خوراک افتادم 

نسبت ب غذا هم اینجورم وقتی میخورم این فکرا میاد

ولی با زوز و استرس شدید و تهوع میخورم بخاطر این بچه مظلوم ک مامانش منه دیوونم😭

با دکترت مشورت کن خودت بزن به بیخیالی ایکاش اول مشکلت حل میشد بعد باردار میشدی

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات

اصلا ناراحت نباش  این حالت ها برای بعضی مادرای باردار پیش میاد بخاطر طوفان هورمونیه که بالانس مغزی و تجریه تحلیلش رو برای بعضی افراد به هم میزنه و باعث بوجو اومدن افکار وسواسی میشه باید به متخصصت بگی حلش میکنه عزیزم 

شما از قبل هم وسواس فکری شدید داری دیگه اونم بالاخره هست 

غصه نخور شما مادر مهربون و خیلی خوبی میشی چون با اینکه اختیار بیشتر حس هات فعلا  دست خودت نیست هنوز نگران کوچولوتی 

قلبت داره ازش حمایت میکنه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با دکترت مشورت کن خودت بزن به بیخیالی ایکاش اول مشکلت حل میشد بعد باردار میشدی

مطمعنم هیچوقت حل نمیشد

بارداریم ناخواسته بود

تا همیشه همینجورم‌هیچ جور درمان نمیشم انگار😭

کاش مغزم پاک میشد

2731
اصلا ناراحت نباش  این حالت ها برای بعضی مادرای باردار پیش میاد بخاطر طوفان هورمونیه که بالانس م ...

قربونت برم مرسی از دلداریت

انقدر خودمو فوش و لعنت میدم ک موندم

مامانمم بیچاره اسیر منه خیلی حرص میخوره برا وضعیتم من واقعا چرا ادم عادی نیستم😭

قربونت برم مرسی از دلداریت انقدر خودمو فوش و لعنت میدم ک موندم مامانمم بیچاره اسیر منه خیلی حرص می ...

برای هرکسی ممکنه پیش بیاد اینقدر خودتو سرزنش نکن 

بعدم خبر خوب اینکه بارداری میتونه خیلی برای کنترل و حتی بهبود وسواس فکری کمکت کنه 

نه مبلغ فرزنداوریم نه کوچکترین علاقه ای  به این موضوعات  دارم فقط بدون از لحاظ فیزیولوژیک  تغییرات مغزی و داخلی  بارداری برای بیشتر افراد خیلی مفیده 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
برای هرکسی ممکنه پیش بیاد اینقدر خودتو سرزنش نکن  بعدم خبر خوب اینکه بارداری میتونه خیلی برای ...

منم همسرم خیلی اصرار کرد ک بیاریم چون میدونستم این ترس های خودمو میگفتم نه تا شد یهو باردار شدم،خدا از دهنت بشنوه این بچه بیچاره منو خوب کنه شاید

شما چند ساله ازدواج کردی؟خدایی چقدر سخته ک ما خانوما بخوایم این نه ماه و بگذرونیم،بخصوص برا منه دیوونه😭