2733
2734
عنوان

معرفی دکتر خوب در بیمارستان صارم

5320 بازدید | 49 پست
دوستان لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه
میدونم که خانوم کرمنیا خوبه ولی وقت نمیده میشه اگه اگه دکتر دیگه ای میشناسین که تو طبیعی تبحر داره رو بهم معرفی کنید یه دنیااااااااااااااااااااااا ممنون
یه تاپیک بود که دیگه فعال نیست منم الان به شدت نیاز به همفکری دارم
بازم ممنون
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من مصدق بود ولی بچه مو که برده بودم واکسن بزنه مادرشوهر دختره که بچشو از دست داده بود می گفت کرم نیا باعثش شده انگار تو سنو نفهمیده اب دور بچه کمه طفلک تو 9 ماه هم بوده خیلی گریه می کرد
کودکی ام را دوست داشتم،روزهایی که به جای دلم سر زانوهایم زخمی بود.................
من الان تحت نظر نیک نفس هستم دکتر خوبیه خرج تراش نیست کرمنیا خوبه اما سرش خیلی شلوغه دیگه تعریف مصدق رو هم شنیدم اما من نرفتم پیشش
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
مامیچکا دکتر سونو باید میفهمیده خو که توی سونو بنویسه ولی منم شنیدم کرمنیا سرش خیلی شلوغه من که دوست نداشتم برم پیشش
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
2738
نه دوستم حالا من دقیقا نمیدونم چی بود چیزی بود که مربوط به دکتر بود انگار بچه تو شکمش مرده بود نفهمیده بوده باید سزارین می شده گفته برو خونه تا دردت بگیره فکر کن اگه اون موقع می فهمید بچشو از دست نمی داد
کودکی ام را دوست داشتم،روزهایی که به جای دلم سر زانوهایم زخمی بود.................
2706