2733
2734
سلام دوستان.بعلت کم خونی تحت درمان با قرص آهن هستم.روزی دو تا قرص فرو سولفات میخورم.
پریود هام بسیار سنگین است.بخصوص سه روز اول خونریزیم خیلی زیاده.
این بار که پریود شدم خونه مادرم بودم و قرص آهن همراهم نبود.
بر عکس همیشه شدت خونریزیم خیلی از دفعات قبل کمتر شده.
میخواستم بدونم آیاقرص آهن در دوران پریود باید مصرف بشه یا نه؟اصلا تاثیری رو شدت خونریزی داره؟
ممنون میشم اگه در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید.
ضمنا دوستان من الان با موبایل اومدم و اینجایی که هستم آنتن دهی تعریفی نداره.
ممکنه نتونم الان مرتب جواباتون رو بخونم.
ولی بعدا تو خونه میتونم بیام.
پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
خوشبختانه از بعد از زایمانم (با وجودیکه سزارین بود)اصلا در دوران پریود درد ندارم.فقط خونریزیم وحشتناک زیاد میشه و بخاطر همون هم دچار کم خونی شدم.
بخاطر همین اصلا نیازی به مسکن ندارم.
ولی برام جالبه که دوستانی که لطف کردن جواب دادن هم فرمودند که مصرف قرص آهن در زمان پریود باعث افزایش شدت خونریزی میشه.
مرسی ساغر جون. آخه منم غلظت خون دارم و الانم که باردارم دکتر گفته حتما ففول بخورم ولی وقتی با اینکه مقدارش رو به هفته ای دو تا کپسول تقلیل دادم اما همونم که می خورم تپش قلب و نفس تنگی پیدا می کنم. دلستر هم از وقتی باردار شدم نمی تونم بخورم حالم رو بد می کنه اما آبمیوه می تونم. این دفعه که ففول خوردم امتحان می کنم.

سلام مقدار آهن روی پریودی تاثیر داره بله ولی چگونه ؟ وقتی اهن بدن کم باشع پریودهامون سنگین میشن ولی وقتی مشکلی نداری و آهن بدنت تنظیمه خون قاعدگی که دفع میشه کمتر میشه در نتیجه پریودهای سبک تری داریم