2737
2739
سلام بچه ها ، من یه مشکلی دارم ، من قدم 169 و وزنم هم 55 کیلو هست ، سایز سینه من 70 هستش ، میخوام حداقل 1 سایز بزرگتر بشه آخه شوهرم میگه اصلا به هیکلت نمیاد ،بنده خدا راست میگه، میشه اگه راهی میدونین که 100% تاثیر داره بهم بگین ؟ ممنون میشم واقعا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
صدف جون از سوتین های نزدیک کننده استفاده کن و اونهایی که پد داره............بعد از شیردهی و بارداری سایز سینههات بزرگتر میشه........به نظر من هم اصلا بهش دست نزن و انگولک نکن......منم همین جوری بودم الان شدم 75 بعد از بارداری......همیشه همه چیز طبق میل آدم نمیتونه باشه
چو شقایق از دل سنگ برآ...
نه عزیزم فقط برای زیبایی هستش.........سوتین هایی پد داری که زیرش هم بالشتک داره که باعث میشه سینه هات بیان بالاتر و بهم نزدیکتر بشن...........بری لباس زیر فروشی دارن.........خودت رو به دست کرمها و لوسیونهایی نده که نه میشناسی توش چی داره و اینکه همشون اثر موقت دارن و اگه دیگه نزنی فایده ای نداره و خرج بیخود هم کردی.........عمل هم که توی ایران ماشالا رواج داره ومتاسفانه اینجا هرچی مضر و بده رواج پیدا میکنه...از قلیون بگیر تا مسخره کردن دیگران.........توی یه پارک ببین چند نفر کتاب میخونن و چند نفر قلیون میکشن و ببین کدوم بیشتر مسخره میشن........کلا منطظورم این بود که تحت تاثیر حرف دیگران قرار نگیر و از سلامتی که داری لذت ببر...........اول سلامتی بعد زیبایی...
چو شقایق از دل سنگ برآ...
2706