2733
2734
از من به شما نصیحت اگه مثل من بیمه تکمیلی دارید اصلا این بیمارستانو انتخاب نکنید برا زایمان
من به دلایلی مجبور شدم اونجارو انتخاب کنم.. خیلی هم تعریفشو خصوصا تو این سایت شنیدم اما به نظر من که افتضاح بود! باور کنید من ادم پر توقعی نیستم اما برخورد پرسنل بیمارستان خیییییلی بد بود و رسیدگیشونم اصلا خوب نبود.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
مامان شنگول من خیلی تعریف اونجا رو شنیدم کاش بیشتر توضیح بدی!
دکترت کی بود؟از کادر بیمارستان بود؟
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
من قرار بود طبیعی زایمان کنم. تا هفته ی 41 دردام شروع نشد. شبی که قرار بود فرداش برم با آمپول فشار زایمان کنم کیسه آبم پاره شد 2 شب رفتم بیمارستان. اصلا دکتر نیومد بالا سرم معاینه کنه!! ماما معاینه کرد گفت بچه موکونیوم دفع کرده باید سزارین بشی!!! بازم دکتر نیومد معاینه کنه دستور داد از پشت تلفن ببریدش اتاق عمل.... از اتاق عمل که اوردنم تو بخش کسی نبود بزاردم رو تخت. با کمک شوهرم منو منتقل کردن رو تخت!!!!!!!!!!!!!!! بعد نینی رو آوردن و بهم یاد دادن چه جوری بهش شیر بدم( تنها نکته ی مثبت!!!!) فرداش نینی شیر نمیخورد همش خواب بود 8،9 ساعت بود شیر نخورده بود هر چی میرفتیم میگفتیم بیاید ببینید بچه چرا شیر نمیخوره محل نذاشتن... یازه موقع ترخیص که دکتر اومد بچه هارو ببینه برا ترخیص گفتن بجه زردی داره باید برهزیر دسگاه فتو! اگه شب قبلش گفته بودن نینیم اینقدر اذیت نشده بود همون موقع میبردیمش زیر دستگاه... یه شبی که زیر دستگاه بود توی بخش nicu خیییییییییییییلی اذیت شدم.. دردام از یه طرف برخورد پرستاراشون رو اعصاب بود به جای این که کمک کنه بهم یاد بده چجوری به نینی شیر بدم هی میگفت تو بلدنیستی به بجت شیر بدی و اذیتش میکنی برو شیر خشک بخر بهش بده... فکر کنید من تازه یه روز بود زایمان کرده بودم>>>>>>>>> خیلی گریه کردم هیج وقت نمیبخشمشون... دوستم قرار بود بره اونجا برا زایمان طبیعی من رایشو زدم رفته چمران خییییییییییلی راضی بود. تو مصطفی گفته بودن نمیتونی طبیعی زایمان کنی اما تو چمران طبیعی زایمان کرد جقدر هم راحت بوده زایمانش از برخوردشونم خیلی راضی بوده
ای وای مامان شنگول منم اونجا پرونده دارم قراره بزودی همونجا زایمان کنم......چقدر بد..........خیلی ممنون که تجربتو گفتی عزیزم
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)