2733
2734
کارهایی مثل عروسک درست کردن , شمع شازی , پاکت درست کردن , گل درست کردن و ... که توی روزنامه آگهی میدن واقعا درامد خوبی داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوستم زنگ زده بوده ...کلا ه گذاشتنه گفته بیا پول بده یادت بدیم بعد رفته گفته خوب یاد نگرفتی نمیتونیم استخدامت کنیم
آزادی ... هر چی میخوای پشت سرم بگو ... مهم اینه من و هدفم بزرگتر از مغز کوچیک و یاوه گویی هات هستیم
من یه مدت دنبالش بودم خیلی تحقیق کردم
به این نتیجه رسیدم هیچ کدوم واقعا اون درامدی که میگن ماهانه داری نمیدن

مثلا جعبه سازی یکی میگفت واسه هفته اول یه جعبه بهم دادن اونقدر درست کردنش سخت بود که توی یه هفته بیشتر از سه چهارتا نتونستم بدرستم

یا یه سریاشون کلاس اموزشی داره یه هزینه ازت میگیرن بابت اموزش بعد بهت میگن بهتون زنگ میزنیم واسه کار
میرن حاجی حاجی مکه
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
2738
در مورد منشی در منزل , یکی از دوستام این کار رو کرده بود مثل اینکه شرکته مشکل دار شده بود همه زنگ میزدن از این بنده خدا سوال و جواب میکردن. بجایی رسیده بود که دیگه تلفن خونه اش رو جواب نمیداد
منشی در منزی
من خواهرشوهرم رفت برا کارش بهش گفته بودم از 8 صبح تا 7 شب باید خونه باشی شمارشون دایورت می شه رو شماره خونه به هیچ عنوان نباید تلفن خونه اشغال باشه بعدش هم به هیچ وجه نباید خونه رو ترک کنی
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

تو کار می کنی ولی درامدش نصیب یکی دیگه می شه
شوهر دوست من تو کار جعبه هستش من یه مدت اوردم انجام بدم ببینم چه جوریه تازه فهمیدم چه کاریه فقط برای صاحب کار سود داره نه برا اونی که کار رو انجام میده
این شوهر دوست ما از همین کار تونست خونه بخره حالا هم به فکر ماشینه پس حساب کن دیگه چه سودی عایدش می شه
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

2706