2733
2739
عنوان

همه میگن خوشی زده زیر دلت

1090 بازدید | 73 پست

خواستم اینجا حرف بزنم چون واقعا به ته خط رسیدم

شوهرم بسیار مهربونه تو کارای خونه کمکم می‌کنه خیلی دوستم داره با محبت تا جایی که بتونه برام خرج می‌کنه یعنی تا جایی که پولش تموم بشه خودش خونه رو بنامم زد ولی دو تا ایراد داره خانواده خیلی بی فرهنگی داره که منو اذیت می‌کنه فرهنگ شون زمین تا آسمون با ما فرق داره من واقعا از دست شون مریض شدم میگم تو روخدا بدون من برو اونجا منم بخاطر تو و احترام بزرگتر بودن شون ماهی یک بار یا دوماهی یک بار میام ولی قبول نمیکنه منو بزور می‌بره وقتی میرم اونجا حالم بد میشه همه میفهمن 

ایراد دومش خیلی ساده و بی عرضه اس همه سرش کلاه میزارن نه اینکه نفهمه نه اتفاقا باهوش ولی گذشتش زیاده منم بهش میگم از خودت بگذر ولی از حق منو بچه هات نه اونم میگه تو کار نداشته باش

الهم صل علی محمد وآل محمد

ادما مجموعه ای از خوبیا و بدی هان

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هم دوسش دارم هم نه به شدت افسرده شدم و مدام در حال گریه 

مامانم و بابام و خواهرم و برادرم همه میگن خوشی زده زیر دلت آدم خوبی بشین سر زندگیت 

ولی واقعا دیگه نمیتونم تحملش کنم اصلا به فکر زندگی و آینده نیست

الهم صل علی محمد وآل محمد
2728

موافقم با همه خوشی زده زیر دلت

قدر زندگیتو بدون

روخانواده ی همسرت زوم نکن

بیتفاوت باش سنگین برو بشین برگرد.

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤

ای جان😍

خب شوهرته دیگه

معلومه که غصشو میخوری

هیچم خوشی نزده زیر دلت😅❤

صبــــور باشیم  🌸🍃  گــــاهــــی باید از میـان                 بدتریــن روزهای زندگــــی عبــــور کنیــم....                               تا به بهترین‌هایش برسیم ...🌸🍃
2740

چرا خوشی بزنه زیر دلت عزیزم؟

باید از اول شناخت پیدا میکردید از فرهنگ خونواده ش

اصالت خانوادگی خیلی خیلی مهمه

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2706