2733
2739
عنوان

کسایی که زبانشون خوبه لطفا کمک کنن

508 بازدید | 15 پست
برای من یک ایمیل اومده از یه سایتی که می خواستم ازش هتل رزرو کنم و اسم ایران توی pasport country نبود من گفتم که آیا با توجه به اینکه اسم ایران توی لیست شما نیست من با داشتن ویزا کارت می تونم هتل رزور کنم یا نه ؟ این جواب اومده Thank you for the email. Kindly submit the booking under the passport so that you will be able to check in to the hotel with the passport and the hotel voucher. Please note if the name is different you might not be able to check in. Our Customer Care is available around the clock, please do not hesitate to contact us should you have any further inquiry. Regards, یعنی می تونم یا نه ؟
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
Please note if the name is different you might not be able to check in. Our Customer این یعنی چی ؟
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
گفته اگه چیزی متفاوت هست پیغام بزارم و می تونم رزرو کنم
مرسی عزیزم اما من بازم متوجه نشدم یعنی میشه رزرو کرد یا نه ؟
2738
مرسی دردانه جون
mamnonam az lotfeton
بابت ایمیل ازت تشکر کنه و کفته نمیتونی توی اونجا اتاق رزرو کنی و گفته با ما در تماس باش... و در آخر هم نوشته لطفا بر اساس اسمی که توی پاسپورتت نوشته اقدام کن یعنی همون pasport country که خودت گفتی چون اسم ایران توش نیست
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
یعنی جوابشون منفی هست اجازه رزو بهت ندادن عزیزم
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
الهه منتظر نی نی خوبی خواستم ببینم واسه نی نی چکار کردی منم وضعیتم مث تو خواهش میکنم از خودتو اگه نینی داری خبر بده خیلی خوشحال میشم و کمک بزرگی بهم کردی.....من تو تایپک مانایی که نی نی هاشون و تو هفته های اخر از دست دادم هستم بیشت
خدا جونم روزی صد هزار بار شکرت که دخترمو این بار به موقع و سالم دادی آغوشم
2706