2737
2739

جاریم یه ادم مریض دروغ زیاد میگه همه میشناسنش مثلا الکی مبگه مبلام قراره از امریکا بیاد لباس عروسم از ایتالیا از این چرت پرتا انقدر وضعش بده ۶ سال عقده عروسی نکرده من ۱ سال عروسی کردم کلا مریض باهمه لج داره چند بار مادرم دعوتش کرده مادرم بی محل کرده دیشبم جایی دعوت بودیم اونم بود خیلی تیکه های بدی بهم انداخت برای اولین بار ،شوهرمم مریض تا کپچکترین دعوایی بینمون میشه ساعت ۳ صبح باشه یا ۱۲ شب سریع گوشیو برمیدارع میگه زنگ میزنم مامان بابات منم ازدپاج دومم هستش مادرم اینا دیگه تحمل ندارن چند بارم این کارو کرده مادرم حسابی از دستش شاکی شده شماره این جاریمم همیشه تو گوشیش دارع جرات ندارم اسم جاریمو بیار بیچارم میکنه دیگه دیشب نتونستم تحمل کنم بهش گفتم اونم شرپع کرد با من دعوا کردن ساعت ۱ صبح منو برد خونه مامانم گفت همینجا بمون نمیام دنبالت ،آخرش مادرم متوجه شد دیگه برای اینمه بدتر نشه گفتم بیام دنبالم دوباره امروز دعوامون شد منم بهش گفتم چرا اسم یاسمین میاد میریزی بهم اون برگشت گفت دوسش دارم هر گوهی دوست داری بخور از رواج داشت میکفت منم برگشتم گفنم از من خوشگل‌تره گفت ازه دوباره منو برد خونه مامانم اینا رسیدیم در خونه مامانم اینا همسایمون دیده بود سریع زنک زده بود مامانم گفته بود مامانمم خیلی ناراحت ابروم جلو خانوادم برده ذیگه خودش که هیچ ارزشی تو خانوادم نداره هیچی دیگه نمیدونم چه کنح خسته شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم ازدواج دوممه دوست دارم طلاق بگیرم بخاطر خانواده م موندم 

ولی شوهر من بی ناموس نیست

ب زن داداش چش داره شوهرت 

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...

با رفتارات روشو بخودت باز کردی دیگه.......................یعنی چی از من خوشگلتره؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2738

چرا اینقدر گیر میدی 

یعنی چی چرا شمارشو داره؟زنگ بهش زده حرف باهاش،میزنه اخه چکار خاصی کرده؟

بعد چرا این سوالای مهدکودکی رو میپرسی که این جوابای زشت رو بده ؟؟؟

مشکلی با جاریت داری تکه میندازه خودت حل کن خودت جواب بده نه اینکه هربار از مهمونی برگردین ماجرا درست کنی و جلسه محاکمه برگزار کنی

یک نصفه شب چکار کنه بره بزنه توگوش جاریت تا شما دست از سرش بر داری؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706