2733
2734
خانم های گل دخترم وقتی با من تنها هست با هم خوبیم اما وقتی فرضا خونه مامانم میریم دوست داره تمام کار هاشو اعم از تعویض پوشک و غذا خوردن با مامانم انجام بده و یا کسی خونمون بیاد حرف اون خانم فامیل بیشتر از من گوش می کنه یا بعضا به خاطر انجام دادن کاراش منو زده و وقتی متوجه ناراحتی من میشه میاد و غذر خواهی میکنه ولی چه سود شخصیت من جلوی اون شخص خورد شده حالا راهنمایی کنید من چه کنم دخترم دو سال و دو ماه هست
چرا فکر می کنی شخصیتت خورد شده خوب دوست داره جلب توجه کنه برای مامانت یا هر کس دیگه اگر بقیه مشکلی ندارن شما چرا غصه می خوری بذار اگر اونجوری شاده زمانش را هر جوری که می خواد بگذرونه...
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای از دست دختر من. برعکس... وقتی کسی میاد خونمون بهم میچسبه. نمیذاره از جام تکون بخورم. نغ میزنه. اصلا دوست نداره غریبه بیاد خونمون. ۲۰ماهشه
آدمها مثل قایق اند … … نمی دونم شایدم نباشن به هر حال من وظیفه خودم دونستم که اشاره کنم
نمی دونم شاید نظر شما درست باشه مثلا رابطه اش با جاریم خیلی خوبه جای که اون باشه اصلا به هیچ وجه منل وجوح حرف شوی نداره دوست داره پیش اون بشینه حرف اون گوش کنه بعد احساس میکنم طرف فکر می کنه که من برای دخترم کم گذاشتم که اون جذب بقیه میشه
نه بابا چه فکرهایی میکنی. منم خواهر زادهام میچسبن به من و زن داییشون موقع غذا حتما میشینن پیش ما پیش شوهر من، چه ربطی داره. داری خودتو اذیت میکنی
یادت را از من نگیر بگذار من هم مثل سهراب بگویم دلخوشی ها کم نیست
2738
عزیزم انقد حساس نباش.شما کل روز باهمین بچه دلش تنوع میخواد.نوه دایی منم وقتی مهمونیه مامانش بهش میگه دلم برات تنگ شد بسکی دیگه سمت مامانش نمیره.اما چندوقته مامانش میره سرکار همش نگران یوقت مامانش ولش نکنه بره.
دختر داداش من وقتی منو میبینه به مامانش میگه تو برو دیگه من با عمه میخام زندگی کنم هنوز دوسال نشده اگه ساعتها بمونه نمیگی مامان میخام زن برادرم خیلی حرصش میگیره منم میگم تقصیر خودته اینقدر توی خونه بهش سخت میگیری و دعواش میکنی که پیش من حس آرامش داره .بچه نباید اینطوری باشه عادت میکنه بزرگ بشه به همه خو میگیره.به نظر من .دختر من فقط خودم و میشناسه و فقط به من اعتماد داره .البته بعضی مادر بزرگا اینقدر خوبن که بچه ها بهشون جذب میشن هیچ اشکال هم نداره مادر بزرگ خوبه و طبیعیه ولی خاله و عمه به نظر من بچه یک مشکلی با مادرش داره که پناه میبره بهشون.
2706