2752
2734
عنوان

دخترم وقتی کسی میبینه ازم فراری میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 17 پست
اخه محبت زیادی هم تربیت و نظم بچه رو به هم میریزه فرضا جاری من صندلی میزاره که دخترم ظرف بشوره در صورتی که تقریبا نصف اشچز خونه پر از اب شده بود دخترم هم دوست داره هر جا که خانم ها ظرف میشورن اون هم بیاد و بشوره ویا اینکه به دختر من میگه خونه ازادی هر کاری دوست داری بکن دختر من هم کن فیکون می کنه منم که میرم سمتش نزارم یا حواسشو پرت کنم میگه نه تو نه و پسم میزنه و جاریم هم میگه اذیتش نکن جمع میکنیم یه چیزی دیگه هم که هست جایی که میریم اگر دخترم کاری کنه همون جاری یا کسای دیگه می گن مامانت امد به مامانت میگیم یا از مامانت اجازه بگیر منم با دیدن هم چین صحنه هایی خیلی عادی و خون سرد برخورد میکنم
ملینا جان ممکنه و احتمال داره دخترت کنارت احساس عدم امنیت میکنه که اینکار را میکنه خواهش میکنم بیشتر محبت کن سعی کن اون حس امنیت را در وجودش به وجود بیاری
ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید