2733
2734
عنوان

مهد کودک و پیش دبستانی محبوبه شب

978 بازدید | 2 پست
سلام بچه ها کسی از کار مهد و پیش دبستانی محبوبه شب اطلاعی داره من تو نت حرفهای ضد و نقیض دیدم. یه عده خیلی تعریف کرده بودند و یه نفر یه وبلاگ زده و خیلی خیلی بد نوشته نمی دونم میشه اعتماد کرد یا نه من پسرمو تا حالا مهد نذاشتم میخوام امسال بذارمش پیش دبستانی 1 لطفا اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه. ممنون
من مادر دو پسر بلوری هستم
خانومی سلام .اگر منظورتون مهدمحبوبه شب توی منطقه 7 نبش خ بوشهر است که من فقط 6 ماه پسرم رو اونجا گذاشتم وتا عمردارم خودم رو نمیبخشم .الانم که دخترم 44 سالشه هرچی میگه منو بدارمهد زیر بارنمیرم .ازبدیهای اونجا نمیدونم چی بگم

سلام 

توروخدا یکم دقت کنید بچه هاتون را به دست چه کسایی میسپرید 

من بچم و این مهد گذاشتم و یکبار اتفاقی از کنار کلاس نوپا رد شدم و یک بچه بیسکویت میخواست و مربر با دعوا و جملات بد که چه خبرته وایسا تا ناهار یعنی چی بیسکویت میخوای با بچه بیچاره رفتار کرد .

مربی 3 به بالا هم بچه هارو ساکت میکنه که فقط بشینه فایل اینستا پر کنه 

و به زور یه بچه رو از مادرش گرفت و برد که مثلا جذبش کنه این چه روشیه اون یکی مربی 4 به بعد و دیدم که یک بچه رو تنبیه کرده بود رو زمین میکشیدش 

اینا اصلا بویی از انسانیت و اصول روانشناسی نبردن و با برخورد تند با بچه رفتار می کنند فقط مدیرش اول طوری حرف میزنه که واقعا من خودم جذبش شدم 

مادرایی هم که تعریف میکنند برند دو روز توی مهد هوشیارانه رفتارها را بررسی کنند .

جگرگوشتونو دارید اونجا میسپارید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.