2737
2739

برای یکی باید به مناسبتی کادو بدم توی محل کارم. 

بدی های زیادی ازش دیدم و دلم نیست به کادو دادنش ولی یه جورایی مجبورم.

دیگه گفتم کتاب بدم یه کم به شعورش اضافه بشه.

چی پیشنهاد میدین برای سن او خوب باشه؟خیلی هم نمی خوام هزینه کنم. 

شیطونه میگه کتاب بیشعوری رو براش بخری😐😂😂

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کتاب سه دقیقه در قیامت  کتاب آنسوی مرگ  هر کتابی که مربوط به اون دنیا باشه این بنده ...

نه بابا از من سالمتره. سن اش هم خیلی نیست که. 

حالا جدی میگین این کتاب ها رو بخرم؟ 

نویسنده اش کیه؟  به دردش می خوره؟ ما رو که خیلی اذیت کرد. الان تو بازنشستگی اش فایده ای داره ب ...

لیلیان گلاس عه فک کنم

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740
نه بابا از من سالمتره. سن اش هم خیلی نیست که.  حالا جدی میگین این کتاب ها رو بخرم؟

هر جور خودتون صلاح می دونین عزیزم 

شاید رو اخلاقش اثر بذاره 

آدم خوبی بشه 

امر به معروف و نهی از منکرم هست ثوابم میکنی 

🌸🌸🌸🌸