2733
2739
عنوان

کاش زودتر روز مادر تموم میشد

894 بازدید | 38 پست

کاش زودتر تموم بشه این گیس و گیس کشیم تموم بشه 

اون مادرشوهرا رو بگو چقدر بدبختا بخاطر صد تومن فحش:ک نفرین خوردن 🥴🥴🥴🥴🥴

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

چرا اخع

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اخع

یک در میان تاپیک دعوا سر کادو هستش یا برا خودشون یا مادرشوهراشون

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2728
چیشده 

از بس دعوا هست تو تاپیکا 

دقیقا و چه دل هایی بشکنه سر نداشتن پدر یا مادر از بس توو اینستا و اینجا هی میپرسن کادو چی بخریم خو ...

چقدرم فحش خوردن 

2740

من هیچ وقت فرق نزاشتم بینشون .مادر همیشه مادره فرقی نمیکنه مال من باشه یا مال شوهرم 

ولی خیلیا رو دیدم با جون و دل ب مادر خودشون کادو میدن ولی برا مادرشوهرو با نفرین

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
یک در میان تاپیک دعوا سر کادو هستش یا برا خودشون یا مادرشوهراشون

اها اینجا کلا همینع اوناییم ک تو جیب مادرشوهر میرن منم همشون

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
فک کنم فقط من کادونگرفتم🥺

عزیزم مهم دل خوشه کادو بهونه اس

يكنفر ديروز ميگفت خانمها اشتباه نكنيد به مادرشوهرتون كادو روز مادر ندين كوفت بهشون بدين 

ميگفت براي مادرشوهر كوفت كادو كنيد بهشون بدين

دلم براي مادرشوهرش سوخت

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من هیچ وقت فرق نزاشتم بینشون .مادر همیشه مادره فرقی نمیکنه مال من باشه یا مال شوهرم  ولی خیلیا ...

بخدا منم همینطور 

يكنفر ديروز ميگفت خانمها اشتباه نكنيد به مادرشوهرتون كادو روز مادر ندين كوفت بهشون بدين  &nbs ...

😂😂😂🤚🤚

2706