2733
2734
عنوان

کاش زودتر روز مادر تموم میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 38 پست
اها اینجا کلا همینع اوناییم ک تو جیب مادرشوهر میرن منم همشون

بخدا اونا راضی به این همه فحش نیستن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

اره واقعا چندروز همش روز مادر 

یکی میگه شوهرم دعوا کرده باهام چیزی نخریده 

یکی میگه برام کادو گرفته توقع بیشتر داشتم یکی می‌پرسه براتون چی خریدن یکی اصلامادرنمیشه ناراحت غصه میخوره یکی پول ندارم یامیگن مادرشوهر برا مادرش فلان چیزخرید برا مامان من فلان چی اوووففف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا چندروز همش روز مادر  یکی میگه شوهرم دعوا کرده باهام چیزی نخریده  یکی میگه برام ...

بیچاره مادرا فرقیم نمیکنه مادرشوهر از طرف عروس فحش میخوره 

مادرزن از طرف داماد 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
يكنفر ديروز ميگفت خانمها اشتباه نكنيد به مادرشوهرتون كادو روز مادر ندين كوفت بهشون بدين  &nbs ...

بعد همین ها اون عروس هایی هستن که میگن طلا انچنانی و کادو و پاگشا و خرج کامل عروسی با مادرشوهر پدرشوهره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
یعنی امان از این اعیاد   مناسبت ها... امان...

خودمون سختش میکنیم میشه اگه دستمون خالی هست میشه  با یه شاخه گل هم تبریک گفت 

فک کنم فقط من کادونگرفتم🥺

منم نگرفتم چون دورم از مادر ومادرشوهرم فعلا

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2740
خودمون سختش میکنیم میشه اگه دستمون خالی هست میشه  با یه شاخه گل هم تبریک گفت

بعضی از مادرها خصوصا مادر شوهرها با یه شاخه گل ناراحت میشن وپای بی حرمتی میزارن.

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
بیچاره مادرا فرقیم نمیکنه مادرشوهر از طرف عروس فحش میخوره  مادرزن از طرف داماد

بخدا من فحش نمیدم

دیروز خواستم برم کادو بگیرم ماشین خراب شد

امروز میخوایم بریم باز ماشین خراب شده، کار نمیکنه

خودم خیلی عجله دارم برم کادوش بگیرم با کیک ببرم

مادر ندارم، برای مادر شوهرم میخرم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
بخدا من فحش نمیدم دیروز خواستم برم کادو بگیرم ماشین خراب شد امروز میخوایم بریم باز ماشین خراب شده، ...

فدات شم عزیزم از خوبیته خب اونم مثل مادر ماهاست با هرچشمی ببینیم همون میشه 

خدا مادر گلتم رحمت کنه

بعضی از مادرها خصوصا مادر شوهرها با یه شاخه گل ناراحت میشن وپای بی حرمتی میزارن.

خب ببینن پسرشون مشکل مادی داره درک میکنه