2737
2734
عنوان

کی تا حالا بچه اش تشنج داشته؟

57 بازدید | 4 پست
دخترم بعد از زدن واکسن یکونیم سالگیش دچار تشنج شدتبش زیادبالا نبود چندتا دکتر گفتند به واکسن حساسیت داشته یکی دیگه گفت که احتمالا یه ویروس تو بدنش بوده این اخری گفت که به خاطر تب بوده الان دو ماه میگذره دکترش گفت نوار مغز نمیخواد بگیری هروقت تب کرد بهش دیازپام بده وتبش وکنترل کن .تا حالا کسی موقعیت مشابه داشته؟شما چکار کردید ومیکنید؟
دختر من الان ۸ماهشه موقع تولد چون زردی داشت و واکسن ۲ماهگیشو ک زدیم دچار تشنج شد ینی دوبار اصلنم تب نداشت من نه دارو دادم نه نوار مغزی چون دکتر گف نمیخواد گفت شاید ب واکسن حساسیت داشته بهرحال همیشه استرس این تشنج باهامه
خدا جونم مراقب دیانا و اتنای نازم باش.عاشقتم خدای مهربونم
برای یکی از فامیل ماهم این اتفاق افتاد،اوناهم همش نگران بودن از یه فوق تخصص سوال کردن اونم بهشون گفته بود تشنج زمانی اتفاق میافته که بچه دندوناش قفل شه بدنش سفت و بدون حرکت بشه اگه این علائمو نداشت اصلا جای نگرانی نیست
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742