2737
2739
سلام .... من قراره برای زایمانم برم پیش دکتر ترکستانی توی بیمارستان خاتم ... رسیدگی ماماها و پرستارها چطوره ؟؟ دکتر کی میاد بالای سر زائو ؟؟ اصلا این مسکن ها و اکسیژن و ..... تاثیری توی کم کردن درد داره ؟؟ ساک وسایل میدن ؟؟؟؟ چی داخلش داره ؟؟؟ خودمون چی باید ببری ؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=992629&postID=40798054
بـسـا کـسـان کـه نـکـو حـالیـشـان دام بـلا اسـت ، خـطاپوشى شان موجب غرور ، و حُسن شهرت و خـوشـنامى شان سبب غلتیدن به گرداب فتنه. در میان آزمون هاى الهى هیچ آزمونى همانند مهلت دادن به چنین کسانى نیست . مولا علی (ع)
سلام عزیزم من خیلی خیلی تعریف از این دکتر و این بیمارستان شنیدم. یکی از معروفترین دکترای تهرانه. شنیدم خیلی با وجدانه. بیمارستانهایی که زایمان میکنه به بیمه من نمیخوره وگرنه شک نمیکردم و پیش همین دکتر و همین بیمارستان میرفتم
سلام منم ایشاا... اردیبهشت پیش همین دکتر و بیمارستان خاتم زایمان دارم .تعریف دکتر و بیمارستانو زیاد شنیدم امیدوارم که همه چیز خوب باشه.
صدای خنده خدا را میشنوی? به انچه که تو محال میپنداری میخندد! پس بخند و امیدوار باش.

2740
دکترترکستانی اونم توی خاتم.. تقریبا بهترین گزینه ممکن رو انتخاب کردی.. رسیدگی هم عالیه.. انشاالله زایمان راحتی داشته باشی
اونایی که نی نی میخان: **ربّ لا تذرنی فردا و أنت خیر الوارثین‏ و اجعل لی من لدنک ولیّا یرثنی فی حیاتی و یستغفر لی بعد وفاتی، و اجعله لی خلفا سویّا و لا تجعل للشّیطان فیه شرکا و لا نصیبا، اللّهمّ إنّی استغفرک و أتوب إلیک إنّک أنت الغفور الرحیم**