2737
2734

حساس شدن و درد و سفتی سینه و ضعف. گرسنگی زیاد. سر دردی که گاهی به چشم می زنه و گاهی سرگیجه

امروزم باید پریود میشدم نشدم

اره گلم میشه 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

اره هستن

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با حدس و گمان نمیشه ک 

علامت هر دو یکی هست 

بیبی چک هم زوده تا ۳۵ روز صبر کن

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2731
با حدس و گمان نمیشه ک  علامت هر دو یکی هست  بیبی چک هم زوده تا ۳۵ روز صبر کن

من کلا هر ۳۵ روز پریود میشم

امروز دقیقا ۳۵ روزه که نشدم

بخاطر کیستم قبلا قرص ال دی می خوردم بعد مصرف

قرصا پریودیم شده هر ۳۵ روز یکیار

امروز که تازه شروع شده عزیزم تا غروب صبر کن اگه نشدی فردا اول وقت یه تست بزن ان شاالله که مثبته باردارباشی

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740

شاید آره

باز یه دو سه روز دیگه بذار بگذره بعد بیبی بزن

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
امروز که تازه شروع شده عزیزم تا غروب صبر کن اگه نشدی فردا اول وقت یه تست بزن ان شاالله که مثبته بارد ...

کاشکی اگر باردار باشم سالم دنیا بیاد

آخه قبلا یبار سقط داشتم

البته همش تقصیر شوهرم هست

کاشکی اگر باردار باشم سالم دنیا بیاد آخه قبلا یبار سقط داشتم البته همش تقصیر شوهرم هست

ان شاالله بسپار دست خدا ان شاالله سالم و صالح به زودی میاد بغلت....

واسه منم دعا کن منتظرمم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2706