2733
2734
از دوماهگی ی وعده شیرخشک میدادم چون کم بود تا ۹ ماهگی بزور و چاخان شیرمو میخورد و دوسنداش اونم روزی ۵ بار فقط,کلا روزی ۱۲۰ سی سی شیر میخورد از سینم بیشتر نداشتم وزنشم داشت از نمودار افت میکرد منم گفتم بیشتر بهش شیرخشک بدم از ترس اینکه شیرم خشک نشه تو این نه ماه بچه رو کم شیرخشک دادم و این رو روند رشدش و سلامتیش اثر میذاره خلاصه روزی ۳ وعده هر بار ۱۲۰ سی سی شیرخشک دادم بعدشم اصلا دیگ شیر منو نخورد چند روز تو خاب خورد بعد دیگه هیچی الان ی عالمه گریه کردم عذاب وجدان دارم نمیدونید تو این نه ماه چقد قطرع و قرص شیر افزا و واد غذایی شیرافزا خوردم وتلاش کردم ک شیرم زیاد شه و خشگ نشه اون مپقع ها ک شیر منو میخورد کلا روزی ۱۲۰ تا بیشتر نمیخورد ولی الان ک شیرخشک میخوره روز ۵ وعده هربار ۱۲۰ تا میخوره,ینی همه ی این نه ماه گشنش بوده?خدایا
آرتین عزیزم با تولد تو در ۹ دی ۹۲ شیرینی زندگی رو از عمق وجود احساس کردیم........نفس مامانی
اﻱ ﺑﺎﺑﺎ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﭼﻴﻪ ﻣﻦ اﺯ ﺭﻭﺯ اﻭﻝ ﺷﻴﺮ ﺧﺸﻚ ﺩاﺩﻡ ﺑﭽﻬ اﻡ اﺯ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺳﻴﺮ ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺨﻮﺭﺩﻥ ﺧﺪاﺭﻭ ﻫﺰاﺭ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺷﻜﺮ ﺳﺎﻟﻤﺘﺮ و ﺗﭙﻠﺘﺮ و ﻗﻮﻱ ﺗﺮ ﺑﻮﺩ ﺷﻴﺮ ﺧﺸﻜﻬﺎﻱ اﻻﻥ ﻛﻠﻲ ﻭﻳﺘﺎﻣﻴﻦ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺷﺎﻳﺪ ﺗﻮ ﺷﻴﺮ ﻣﺎﺩﺭ ﻳﺎﻓﺖ ﻧﺸﻪ
ﺷﻜﺮﺕ ﺧﺪا ﺟﻮﻧﻢ
عزیزم این غصه ها چیه میخوری، تو انگلیس تا ٦ ماهگی به بچه شیر مادر میدن و کسی که این کارو کنه خیلیییی تشویق میششه و بیشتر از شش ماه اصلا شیر مادر نمیدن
این نکته رمز اگر بدانی دانی..... هر چیز که اندر پی آنی آنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دختر منم از ٣ ماهگی دیگه شیر منو نخورد غصه نداره خب اگه شیرم خوب بود و سیرش میکرد میخورد اما خوب نبود شیرم من که کلا عذاب بود برام شیردادن شیرخشک راحتتره
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738
ﺗﺎﺯﻩ اﻳﻦ ﺑﭽﻪ ﺩﻭﻣﻴﻢ ﻫﻢ ﻛﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺑﻴﺎﺩ اﻧﺸﺎﻟﻠﻪ ﺑﻬﺶ ﺷﻴﺮ ﺧﺸﻚ ﻣﻴﺪﻡ ﺣﻮﺻﺪﻟﻪ. ﻧﺪاﺭﻡ ﺷﻴﺮ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺪﻡ ﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﻗﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﭽﻪ ﺑﻬﺖ ﺑﭽﺴﺒﻪ ﺣﺘﻲ ﻣﻮﻗﻊ ﺑﻴﺮﻭﻥ ﺭﻓﺘﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺬاﺑﻪ
ﺷﻜﺮﺕ ﺧﺪا ﺟﻮﻧﻢ
پسرداییم هم سنه پسرمه ولی خیلی تپله دو برابر پسر منه زودترم نشست و چار دست و پا رفت دور بریام مقایسه میکنن میگن هیچی شیر مادر نمیشه اگرچه من با بچه تپلی موافق نیستم ولی حرفشون ناراحتم میکنه
آرتین عزیزم با تولد تو در ۹ دی ۹۲ شیرینی زندگی رو از عمق وجود احساس کردیم........نفس مامانی
گل یخ این چه حرفایی میزنی ؟؟؟؟ بچه بچسبه به مادرش چی میشه مگه ....بچه تو دو دقیقه اول که شیر میخوره سیر میشه ...بقیه ش همش محبته که بچه میفهمونه نیاز دارم ... عزیزم توام همه کار واسه بچه ت کردی ..اصلا غصه نخور ...خوب نشده دیگه ..دست خودت که نبوده ....به تغذیه ش برس
خدا می بیند و می پوشاند ...مردم نمی بینند و فریاد میزنند
مامی آرتین جان اینکه بهش شیر خشک بدی بهتره یا اینکه شیر خودت رو بدی و بچه سیر نشه ؟ چرا عذاب وجدان . به نظر من تپلی و قوی بودن بچه نه ربطی به شیر خشک داره نه شیر مادر. ژنتیک و عوامل دیگه هست که تو سلامتش تاثیر میزاره . اینقدر بچه ی شیر مادری دیدیم که همیشه مریضن و همینطور شیر خشکی که همیشه مریضن. یا برعکسش . اصلا به این چیزا فکر نکن. به حرف بقیه هم توجهی نکن .
i was a stranger in my own skin
2706