2737
2739
عنوان

درمان اگزما چیه؟

946 بازدید | 21 پست
سلام بچه ها!
من دو سه ساله که سر یکی دو تا از انگشتام دونه های ریز زیر پوستی میزنه و خارش خیلی شدید داره و به مرور خشک میشه و ترک میخوره. خلاصه خیلی اذیت می شم. چند بار رفتم دکتر و همشون گفتن این اگزما هست و درمان خاصی نداره و باید مراعات کنی. یعنی سعی کنی دستت با مواد شوینده و خوراکی تماس نداشته باشه. البته هرکدوم یک پماد ی هم می دادن که تا وقتی میزدم بد نبود ولی درمان نمیشد. و خوب میدونید که مراعات کردنهای اینطوری هم اگر موقت باشه آدم یه کاریش میکنه ولی واقعا برای همیشه شدنی نیست. الان هم اگه به هیچی دست نزنم بدکی نیست ولی کافیه یک بار ظرف بشورم یا غذا درست کنم پوستم کنده میشه!!!! تازه دستکشهای پلاستیکی تشدیدش هم میکنه و مجبورم زیرشون یک دستکش نخی بپوشم. خلاصه دردسرش خیلی زیاده و تقریبا عملی نیست.
میخوام ببینم شماها هیچ کدوم اینوطوری شدین؟ و واقعا هیچ درمانی نداره؟!!! من باور نمیکنم اصلا قابل درمان نباشه.
اصلا اگزما دقیقا چیه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سحر جون شما دستاته
من بدبخت پشت دوتا گوشام
لای پام
زیر سینم
کف سرم
و تازگیها هم از زانو به پایین دو تا پاهامه
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
80 درصد به خاطر اعصاب و استرسه
من یه پماد دارم از اون میزنم
پماد های که میدن بیشترشون کرتون داره و خیلی هم خوب نیست که استفاده بشه
میسوزم و میسازم
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
دکتر اول من هم یه پماد ترکیبی داد. میگم بد نبود ولی تا وقتی که کاملا مراعات میکردم ودر ضمن فهمیدم که این پمادها را کورتون داخلش می کنن که همین باعث میشه سوزش و خارشش را کمتر متوجه بشیم و خوب این درمان نیست که.
2740
خدا رو شکر و 100 هزار مرتبه شکر میکنم که واگیر دار نیست که پسرم و شوهرم بگیرن
یه وقتایی که اعصابم به هم میریزه بیشتر میشه
کلرو تری مازون میزنم که تا میزنم خوب میشه
و یه پماد ترکیبیه که دکی داده واسه جند روزه بعد دوباره شروع میشه
2706