2733
2739
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 240034 بازدید | 1168 پست
سلام آمیتیس جون ممنون از راهمناییت

ما داریم برای خرداد ماه میایم ولی از شرجیش ناراحتم...شوهرم سه روز تو کوانتان{پاهانگ} سمینار داره.

تو کوالا کدوم هتل بگیریم که تقریبا نزدیک اماکن دیدنی باشه که نخوایم زیاد تاکسی بگیریم؟؟

تو کوانتان چه هتلی بگیریم؟؟

برای خرید دوربین عکاسی خوب وارزونتر نسبت به ایران کجا باید بریم؟؟

مرسی میام میخونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طناز جون برای مسافرت به سنگاپور باید هزینه بیشتری رو انجام بدی چون سنگاپور یه کشور گرونه ......
ولی برای سفر به پینانگ و لنکاوی میتوی هم با اتوبوس بری پینانگ و 2 روز اونجا بمونی وبعد با کشتی بری کنکاوی 2 روز هم اونجا بمونی و با هواپیما برگردی کوالا.....به نظرم اینجوری بهتره البته با اتوبوس هم میشه برگردید
همه این شهر ها هم که گفتی میشه با هواپیما بری ولی فاصله پینانگ تا لنکاوی خیلی کمه بهتره با کشتی برید
در هر صورت انتخاب همه اینا بستگی به هزینه ای داره که میخوای انجام بدی ....همه این شهر ها قشنگه و ارزش دیدن رو داره.....امیدوارم که خوش بگذره
٤هفته باقی مونده تا تولد پسرم طاها
شادین جون در مورد هوا عزیزم اینجا اینقدر که فکر کنی دم کرده و گرم نیست فقط یه کمی از تهران شرجی تره ولی از تابستون تهران خیلی درجه حرارت پایین تره......کلا هوای معتدلی داره....چتر هم فراموش نکن
این هم آدرس 2 تا سایت برای هتل
http://www.iranmalaysia.my/classified/Hotels.html

http://www.irantravels.ir/PackageFiles.aspx?AID=1385&PID=2777&PT=%D9%86%D8%B1%D8%AE+%D9%87%D8%AA%D9%84+%D9%87%D8%A7%D9%8A+%DA%A9%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D8%B1&AN=Kourosh

من خودم هتل نیکو رو پیشنهاد میکنم 5 ستاره هست به برج دوقلو و استگاه مترو هم خیلی نزدیکه.توی خیابون آمپنگ
2742
برای دوربین هم یه مرکز خرید بزرگ توی چهار راه بوکیت بینتنگ هست به اسم LOYAT PLAZA....مرکز فورش وسایل اکترونیکی...موبایل....دوربین......هست به نظر من سعی کن حتما از خود نمایندگی بخری.به غیر از اونجا
نمایندگی سونی هم طبقه 4 مرکز خرید سوریا کی ال سی سی (زیر برج دوقلو)هست.طبقه 4 کلا بیشتر مغازه ها نمایندگی شرکت های اکترونیکی هست
خواهش میکنم دوستای خوب.....من کاری نکردم
امیدوارم که سفر خوبی داشته باشید باز هم اگر سوالی بود من در خدمتم
سعی میکنم که حتما هر روز به اینجا سر بزنم
2740
امیتیس جون یه سوال؟

اگه بخوایم برای سفر یه روزه از کوالا به کونتان بریم(بخاطر سمینار تو دانشگاه کوانتان} از چه طریقی {اتوبوس مترو یا تاکسی} باید بریم؟؟؟؟

میخوام ارزون و امن باشه مثل ترمینال های خودمون؟؟
شادین جان.برای رفتن به کوانتان هم با هواپیما هم با اتوبوس و هم با قطار میشه بری.
من فکر میکنم که از بین این سه گزینه اتوبوس هم راحت هست وهم ارزون
برای رفتن به کوانتان با اتوبوس باید برید به ترمینال کوالاالامپور با اسم Pudu Raya Bus Terminal (پودا رایا)
که بزرگ و مدرن و تمیز هست و تقریبا مثل فرودگاه ایران میمونه.اکثر اتوبوس ها هم دقیقا سر ساعت حرکت میکنه و اگر حتی 5 دقیقه هم دیر بری از اتوبوس جامیمونی
اتوبوس هم مختلفه و برای شرکت ها متفاوت.همه اتوبوس ها تمیزه و صندلی های بزرگ و راحتی داره بطوری که یه اتوبوس بزرگ فقط بیست وچند نفر صندلی داره و در ضمن خیلی هم خنکه....بهتره بگم خیلی سرده پس بهتره حتما یه پتو مسافرتی همراه داشته باشید تا خدای نکرده سرما نخوردید......اگر باز هم سوالی داشتی من در خدمتم
سپیده جان میخوای هتل توی مرکز شهر باشه یا نه؟؟؟؟تا چه قیمتی باشه؟؟؟چند ستاره ؟؟؟
من پینانگ رفتم بیشتر هتل ها توی منطقه جورج تاون هست و بستگی به این که چند ستاره هست قیمت وامکاناتش هم متفاوته.من هتل Hotel Grand Continental رو پیشنهاد میکنم که توی جورج تاون هست و هتل خوبی هست
Hotel Grand Continental 68 Jalan Gurdwara, 10300 Georgetown این ادرسشه
04-2636688 این هم شماره تلفن هتل
http://www.ghihotels.com.mاین هم سایت هتل

شادین جان این هتل زنجیره ای هست و توی کوانتان هم شعبه داره اگر بری توی سایتش میتونی بیشتر اطلاعات بگیری
خواهش میکنم شادین جان
در مورد حجاب.......عزیزم مالزی یه کشوری هست که بیشتر مردم اون مسلمون هستن اینجا بیشتر از ایران مسجد داره و روزانه 5 نوبت صدای اذان همه جا میاد......هم خودشون رو میتونی با حجاب ببینی وهم بی حجاب هم توریست های باحجاب دارن و هم بی حجاب
اینجا هرمدلی که راحت هستی باش .هیچ کس به کسی کاری نداره ....امیدوارم سفر خوبی داشته باشی
2706