2733
2739
عنوان

دارم از عذاب وجدان میمیرم

1067 بازدید | 18 پست
کمک کنید. دیشب پسرم نازم(که براش میمیرم) اینقدر نق زد اعصاب خرد کرد تا اینکه صبرم سر اومد یه کوچولو از صورتش زدم. الان سر کارم هستم ولی از عذاب وجدان دارم دیوونه میشم. چرا این کارو کردم. نباید می کردم؟ یا بعضی وقتا لازمه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم ناراحت نباش . بالاخره یه موقعهایی آدم صبرش تموم میشه و بچه اش رو میزنه

همه ی مامان و باباها همینطور هستن . عذاب وجدان نداشته باش .

البته سعی کن صبرتو بالا ببری

پسرت چند سالشه ؟؟؟؟؟

شوکول بانو
خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
نیلوفر جان، پسرم 2 سال و 4 ماهشه. بعضی وقتا با خودم فکر می کنم الان سر چیزهای بیخودی ناراحت میشم فردا روزی سر درس و مشق و ... چیکار میکنم. خداوندا ظرفیتمو ببر بالا
2740
عزیزم من چی بگم؟ دیشب پسر 9 ماهم انقدر اعصابمو داغون کرد که محکم نشوندمش روی صندلی ماشین
دیوووووونم کرده دیگه خسته شدم فقطططططططططط گریه و بهونه های الکی خیر سرم اومدم سفر اما نمیزاره هیچ کاری بکنم فردا باید برگردم اما هنوز به جز پاساژ گردی کیش هیچیییییی نصیبم نشد این پاساژ گردی ها هم فقط برای خریدن سوغات
خیلی دلم گرفته
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
منم دیروز عصبانی شدم دخترم دعوا کردم همش دارم خودم سرزنش میکنم...آخه طفلکها گناهی ندارن باید یکم بیشتر رو خودمون کنترل داشته باشیم
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
2706