2733
2739
عنوان

من خیلی مامان بدی هستم😢

2433 بازدید | 109 پست
خیلی سر پسر ٢٠ ماهم داد میزنم و دعواش میکنم با اینکه خیلی دوسش دارم ولی خیلی از کوره در میرم و نمیتونم خودمو کنترل کنم ، بعدش همش خودمو سرزنش میکنم و ناراحت میشم، نمیدونم چیکار کنم حس میکنم پسرم هم عصبی و لج باز شده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
فکر کنم برا همه مادرا این چیزا پیش میاد بعضی وقتا واقعا ادم نمیتونه خودشو کنترل کنه منم دعوا میکنم بعد ناراحت میشم ولی به خودم قول دادم کمتر عصبانی بشم بزارم کاری که دوست داره رو بکنه بالاخره بچه هستن دیگه معصومن گناهی ندارن که دلشون بازی میخواد کافیه صورت زیبا و معصومشو نگاه کنم دیگه عصبانیتم از یادم میره خندم میگیره برا قیافه شیطونو مظلومش تو هم این کارو بکن نگاش کن اون موقع ببین چه قدر معصومه خود به خود یادت میره
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2740
منم داد میزنم آخه خیلی شیطنت میکنه عذاب وجدان میگیرم احساس می کنم کودکیشو خراب کردم
خودتان را باهمه وجود باورکنید بدانید قدرتی درونتان وجود دارد که از هر مانعی قویتر است.
آخهبچه ها من دست تنهام تو بچه داری ، همسرم دوست نداره جز مواقع اضطراری پسرمو جایی بذارم منم واقعاً بعضی وقتها حوصله خودمم ندارم مثل حالا که خودمو پسرم مریضیم یا وقتی بریودم یا روزایی که با همسرم دعوام شده اصلاً تحمل گریه و رو مخ رفتنای پسرمو ندارم
سلام. منم همینطورم پسرم هفت ماهشه لجباز شده. خیلی عصبیم
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
گررررررریه. کاش منم مثل بعضیا صبوووووور بودم. ب ما ک دیگه نمیشه گفت مادر.
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
2706