2737
2734
نوزاد من تو هفته 34 به دنیا اومد. متأسفانه کم کاری تیروئید مادرزادی داره. با تی اس اچ بالای 100. الان چهار ماهشه. چهار ماهه که داره قرص لووتیروکسین میخوره و تحت نظره. هر ماه هم آزمایش میدیدم. اما تی اس اچ پایئن نمیاد. دکترا هم سر در نمیارن. کسی بوده این مدلی؟ داریم من و باباش از بین میریم.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
نه حنا جون. یعنی چند سال پیش آزمایش دادم مشکلی نداشتم. خیلی نگرانیم. داریم دکترشو عوض میکنیم. دکترش میگه تا حالا همچین چیزی ندیدم.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خیلی مواظب باش حنا جون. تا خوب خوب نشدی بچه نیار. بچه خدایی نکرده اگه کوچکترین مشکلی داشته باشه دق میکنی. من که 4 ماه زندگی ندارم.
2740