2737
2739
یعنی گژارش زدن؟؟

نمیدونم ، آخه چی داشت که بخوان گزارش بزنن!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر عجیب😕

واقعا!!! حتماگزارش زدن دیگه اشکال نداره بذاربزنن😔

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2731
واقعا!!! حتماگزارش زدن دیگه اشکال نداره بذاربزنن😔

ناراحت نباش عزیزم❤

من تو تاپیک قبلی تایپ کرده بودم ولی چون ترکید، کپی کردم این جا براتون میذارم

نماز اول وقت بخونید

نماز شب بخونید

سوره ی مبارکه ی محمد برای آرام کردن و سر به راه شدن همسرتون بخونید

وقتایی که عصبانی میشن سوره ی عصر رو بخونید، خشمشون فروکش میکنه ( تعداد دقیقش رو نمیدونم، خواستید سرچ کنید

میتونید هم هر چقدر تونستید بخونید )

استغفار زیاد کنید

شکر گزاری زیاد انجام بدید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

همسرتون از اول این خصوصیات رو داشتن؟