2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا خودخواهه اصلا تا دوست نداری بچه دار نشو اون نعشه یه چیزی گفته

میگه شده قانون حل می‌کنه یعنی چی آخه خب من تا الان کلی اذیت شدم چرا ۱۰ سال بعدی جوونیمو هدر بدم

ملیسا جون 6 اردیبهشت بدنیا اومد

[QUOTE=214492521]بچت گناه داره تنهایه تا جایی که من میدونم الان اکثر مردا بچه نمی خوان همسر شما ‌خوبه و دوس داره[/QUOT بابا ما چه گلی سر پدر مادر و خواهر برادر زدیم مهم خود ادمه

ملیسا جون 6 اردیبهشت بدنیا اومد
میگه شده قانون حل می‌کنه یعنی چی آخه خب من تا الان کلی اذیت شدم چرا ۱۰ سال بعدی جوونیمو هدر بدم

بگو نمیتونم بگو همونقدری که تو حق نظر دادن داری منم حق دارمبیشتر بار مسولیتش پا توعه تو اصل کاری هستی

2740

ببخشید سرطان پدرتون خوب شد؟ 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
عه یادت میاد  آره خوب شد خداروشکر

خب خداروشکر. خوش خیم بود؟ برای مریض ما هم دعا کنید. بگید چی کارا کردید

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
پدر من سرطان مثانه داشت که خوش خیم بود با عمل و شیمی درمانی اوکی شد

خب خداروشکر. انشالله دور باشه از همه