2737
2739

من روانی شدم این وسط 

خودش میگه من بهت اطمینان دارم چون من هیچی بهش دروغ نگفتم 

ولی خواهرش میگه باید بگیره 

خواستگارمم میگه مگه این ماشینه که برم سلامت بدنش رو چک کنم من نمیزارم زنم همچین کاری کنه 

چیکار کنم من الان 🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو تو خانواده ما این ی توهینه

اگ داداشت میره برگ سلامت بگیره منم میرم وگرنه دهنتو ببند

بیشعور از الان داره خواهرشوهر بازی درمیاره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740

بنظرم یکم خودتو سفت بگیر

از الان زوده انقدر از خواهرشوهر نترس

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

اگه میخوای باهاش زندگی کنی بگیر چون بعدا دعواتون بشه واست حرف در میارن و شاید شوهرتم رنگ عوض کنه (چون معلومه خانواده سنتی هستن که چنین چیزی گفته میگم بگیر)

ولی اگه نمیخوای بگیری بزن تو دهنش و بیخیالش شو 

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
بگو تو خانواده ما این ی توهینه اگ داداشت میره برگ سلامت بگیره منم میرم وگرنه دهنتو ببند بیشعور از ...

خواستگارمم میگه درجه اول توهین به منه اصلا اجازه همچین کاری رو نمیدم بهت 

به آبجیشم یه چند تا چیز گفته

2706