2737
2734

شما به یک مسافر مشهد چه می‌گویید؟گروه زورق، می‌خواهد اپلیکیشنی طراحی کند که اطلاعات مفیدش را خود مشهدی‌ها تامین کرده باشند. هیچ‌کس بهتر از اهالی مشهد، نمی‌داند در شهرش چه خبر است، کجا بیشتر خوش می‌گذرد، کجا خوشمزه‌تر است و کجا مهمان‌نوازتر.

هر چیزی که برای راهنمایی مسافران مشهد لازم می‌دانید، از یک کلمه تا صدها جمله می‌توانید برای ما بفرستید. اطلاعات شما یا آن‌قدر کامل است که دقیقاَ در اپلیکیشن استفاده می‌شود و یا به ما سر نخ می‌دهد که کجا به دنبال اطلاعات کاربردی بگردیم. زورق از تمام کسانی که در تولید اپ مشهد به ما کمک کنند، در خود اپلیکیشن قدردانی ویژه خواهد کرد.

می‌توانید به همین ایمیل پاسخ دهید یا از طریق روش‌های زیر تا دهم دی ماه، در مورد مشهد به ما بگویید:
- روی وب‌سایت زورق (لینک به صفحه‌ی همین ایمیل در وبلاگ) کامنت بگذارید.
- در فیسبوک زورق (لینک به صفحه‌ی فیسبوک زورق) ما را راهنمایی کنید.
- اطلاعات‌تان را در مورد مشهد، به ایمیل mashhadapp@zoraq.com ارسال کنید.
- در اینستاگرام، عکس‌های شهرتان را تگ #mashhadapp بزنید.

مشهدی‌ها همه جا هستند و همه‌ی ما بین دوستان‌مان چندتایی دوست خوب مشهدی داریم. آن‌ها را در جریان این اتفاق بگذارید.
منتظر گفتنی‌های شما در مورد مشهد هستیم.
سلام ...
من وارد سایتتون شدم که اطلاعاتم رو بذارم .. اما دقیق نفهمیدم کدوم قسمت باید اطلاعات رو ثبت کنم
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.