2733
2734
عنوان

کمک در مورد بیمه بیکاری

551 بازدید | 44 پست
سلام کسی اطلاع داره شرایط دریافت حق بیمه بیکاری از سازمان تامین اجتماعی چیه و چه مدارکی میخواد؟ ممنون میشم کمکم کنید
پسرم عشق زندگیه من
سلام باید نامه اخراج داشته باشی اگه خودت در اومده باشی بهت تعلق نمی گیره
28 مهر تولد زیباترین هدیه خدا بر من و همسرم *** تو این روز طلایی اومد به دنیا وجود پاک دخترم *** تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز از اسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا ***
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تقریبا آشنام شرایطش زیاد سخت نیست یه چند تا مدارک میخواد که بزنی تو سایت نوشته فقط یکم دوندگی داره حدودا دو تا سه روز
28 مهر تولد زیباترین هدیه خدا بر من و همسرم *** تو این روز طلایی اومد به دنیا وجود پاک دخترم *** تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز از اسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا ***
عزیزم تو نت بزن میاد مدارک لازم درضمن 7 ماه طول میکشه به طور عادی اون وسطاشم هی میگن پروندتون گم شده ولی باور نکن زیاد پی گیری کن
برای انکه میفهمد توضیحی لازم نیست برای انکه نمیفهمد هر توضیحی اضافیست...
2740
مدرک فنی و حرفه ای هم (در هر رشته ای ) میخواد اگه نداشته باشی باید بری بگیری فقط این یدونه یکم سخته
برای من همون ماه اول وصل شد واریز کردن
احتمالا اداره کار اونجا خیلی سخت میگیره اگه مدارک کامل باشه چرا باید ایراد بگیرن؟؟؟؟؟؟؟
2706