2737
2739
سلام به مامانا من متولد 69 هستم و 24 سالمه و ییه دختر متولد 89 مرداد دارم تو فکر دومی هستم البته بخوام بزارم یه سه چهار ماه دیگه اقدام میکنم... اما خوبه یا بد؟ پشیییمون نشم؟ رابطه زنانشویی سخت نمیشه؟ ارامشموون بهم نمیریزه
اﮔﺮ اﺯ ﻧﻆﺮ ﺭﻭﺣﻴﻪ و اﻋﺼﺎﺏ ﺧﻮﺑﻲ ﺩاﺭﻱ و اﺯ ﻧﻆﺮ اﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪاﺭﻱ ﺧﻮﺑﻪ. ﻣﻦ اﺻﻼ اﻋﺼﺎﺏ ﺩﻭﻣﻲ ﻧﺪاﺷﺘﻢ ﺑﺎ ﻓﺎﺻﻠﻪ7 ﺳﺎﻝ اﻭﺭﺩﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﭘﺸﺒﻤﻮﻧﻢ ﻭاﻗﻌﺎ ﺩاﺭﻡ ﺯﺟﺮ ﻣﻴﻜﺸﻢ.ﺣﺎﻻ ﺷﺎﻳﺪ ﺷﻤﺎ اﺯ ﻧﻆﺮ ﺭﻭﺣﻴﻪ اﻣﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻲ.ﻭﻟﻲ ﺑﺎﻳﺪ اﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﻲ ﺑﮕﺬﺭﻱ. ﺗﻔﺮﻳﺢ. ﻣﻬﻤﻮﻧﻲ. ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ.ﻭاﻗﻌﺎ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﭽﻪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺯﻣﻮﻧﻪ ﺗﺮﺑﻴﺖ ﻛﺮﺩﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﺳﺨﺘﻪ.
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
چرا از هم بپاشه..یکم سیاست داشته باشی میتونی از پسش بربیای بدون اینکه به رابطتون صدمه بزنه..فاصله سنی بچه هاتم خیلی خوب میشه...بچه بزرگت کامل از آب و گل درمیاد...
اینم کسرا کوچولوی من در حال تاب بازی خوابش برده..تو رو خدا ببینید خاله های مهربون...فقط یه لایک کوچولووو (http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015050815310328837)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میدووونین راستش به شدت تنوع طلبم و اهل بیرون و کار و فعالیت و کم حوصله بچه داری دارم اعصااابم اصلا نندارم .... فک کنم البته... وقتی میریزم به هم چون برون گرا هستم همش غر میزنم داد میزنم و خیلی پیش اومده سر حسنا خالی کنم یا بزنمش قبلا که بدتر هم بوود شوهرم هم ای بگی نگی کمک میکنه اما مردا که کلا تو این عالما نیستن... اوون خیلی بجه دوسسس داره و اصرار داره... تا مامانم هم میگه که یکییی اصصصلا و اشتباهه منم میگم اگر میخوام بیارم که بعدا اقلا یس سالم شد برسم به زندگی خودم ... و به خودم ... اونا هم از آب و گل درومدن...
2740