2752
2734

چن سالگی خوبه بره ؟

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پسر من از ۸ سالگی رفت و تا الان که ۱۴ سالش ادامه داده

ماشالله خدا حفظش کنه برات 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

اتفاقا هر چی سنش کمتر باشه برع بهتره چون از بچگی دو زبانه میشه و کاملا می‌تونه صحبت کنه البته برای اینکه خسته کننده نباشه براش میتونی فقط کلاسای مکالمه بفرستی و یکم بزرگتر که شد گرامر اینا رو یاد بگیره

واسه تفریح یا جدی هست و قصد ادامه تا آخر رو داره مهمه

علاله داره تازه برا آینده ش هم خیلی خوبه 

اتفاقا هر چی سنش کمتر باشه برع بهتره چون از بچگی دو زبانه میشه و کاملا می‌تونه صحبت کنه البته برای ا ...

مرسی عزیزم 

2706