2737
2739
سلام دوستان اگه خودتون یا اطرافیانتون هم باردار بوده هم پری میشده بگید اگه جزئیاتشم میدونید که کم بوده یا زیاد رنگش چه جوری بوده رو بگین لطفا
سلام گلم من یکی از همسایه هامون اینطوری بوده و تا 3 ماه پریود میشده ، بعد از 3 ماه که پریودش قطع شده فهمیده بارداره رفته سونو معلوم شده بچه 3-4 ماهشه
جزئیاتشو نمیدونم ببخشید
همسرم ، عشقم ، نور چشمم ، سلطان قلبم با صداقت ، بی نهایت ، تا قیامت دوستت دارم.
دخترم عاشقتم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من خوهرشوهرم باردرشد و تو بارداری پری شد قشنگ مثل پریهای سابقش که بود اونم فکر کرد بچش سقط شده بعد یک ماه رفت دوباره دکتر دکتربهش گفت نه بچت سالمه و تا آخر بارداری هم پری میشد

دیگه بقیه جزیاتش یادم نیست

با گذشت هر روز و هر ماه چقدر عاشق تر می شوی . برای او که نمی دانی که چه شکلی خواهد داشت . چشمهایش , دهانش , انگشت هایش و ....
و با لگد هایش میگوید من اینجام مادر[
 BabyFetus Ticker

من ماه اول شدم

انقدر زیاد بوووووووووووووووووووووووووود

انقدر دردناک بوووووووووووووووووووود

هیچ وقت یادم نمیره!
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2740
زیر دلت درد نمیکنه

اخه منم این ماه اقدام کردم
بعد همه علائم و داشتم پری های منم منظم منظم بود و 4 روز نشدم بی بی چک و از منفی شد
بعد از 4 روز اول صورتی کم بعد قهوه ای و بعد حسابی شدت گرفت
ولی نمی دونم دلیل اینکه از قبل و حالا چرا انقدر زیر دلم درد میکنه و تیر میکشه

هیچوقت اینطوری نبودم زیر دلم فقط روز تخمکگذاری درد میگرفت ؟؟؟؟؟
با شروع هر صبح فکر کن تازه بدنیا آمده ای، مهربان باش و دوست بدار، شاید فردایی نباشد.
2706