2752
2734

دی ماه متوجه شدم زیربغلش مو دراورده بردمش دکتر براش آزمایش هورمونی کاملی نوشت از مچ دستش سن استخوانی گرفت همه چیز نرمال بود الان موهای زیربغلش نسبت به قبل زیاد شدن نمیدونم چیکارکنم هم سن و سالاش هیچی ندارن ولی این نگاه کنی داره به شوهرم میگم بیا دوباره ببریمش دکتر میگه الکی عیب روی بچه میذاری حساسش نکن ای خدا موندم کار درست چیه؟ 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
ببرش دکتر غدد.دچار بلوغ زود رس شده

پس چرا همه ی ازمایشاتش نرمال بود؟ 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

دکتر غدد بردی

من یادمه همیشه پرز داشتم دیگه آخرای ابتدایی علائم بلوغ ظاهر شد 30 سال پیش 

الان سن بلوغ اومده پایین

من 13 سالگی پریود شدم برام اون موقع خیلی زود بود 

خواهرام مامانم همه بالای 15 بودن

خودتون وضعیت موهای بدنیتون چطوره  خودشما و پدرش و خانوادگی

من خودم خیلی پر موم ولی یادم نمیاد موی زائد از چندسالگی دراوردم