2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بچه جونا::::::
من یه ختم زیارت عاشورا میخواستم بگیرم که تا 40 روز هر روز یه زیارت عاشورا بخونیم
تعداد افراد 40 نفرن. پس هر روز داره 40تا زیارت عاشورا خونده میشه
اسم ها رو قرعه کشی میکنم و به ترتیب قرعه کشی هر روز مربوط به حاجت یک نفر هست
یعنی هر روز 40تا زیارت عاشورا به نیابت از یک نفر میخونیم
من تعداد 40 نفر رو میخواستم و به دوستام اس ام اس فرستادم ولی تعداد116 نفر امار دادن و تصمیم گرفتم سه تا گروه 40تایی بکنمش.گفتم ببینم شما نمیخواید؟؟؟ فقط 4نفر میخوام بقیش تکمیله
بهم ایمیل بزنید گلای ناز
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
گل کلم رو تیکه های ریز میکنیم که بیشتر گلش بمونه و میشوریم. یه ظرف تخم مرغ و یکم زعفرونو میزنیم و یه ظرف دیگه آرد سوخاری که بهتر خودتون درستش کرده باشین اول گل کلما میره تو تخم مرغ و بعد توی آرد سوخاری و تو روغن داغ میندازیمش و طلایی که شد برمیگردونیمشو نوووووووووششششششششششش جااااااان
بچه های عزیز اگه نمیخواید بگید تا برم یه تایپیک دیگه
چون 4تا فقط میخوام نمیخوام به خیلیا بگم که دلشون نمونه
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
2738
2706