2733
2739
عنوان

معده درد منو کشت

1863 بازدید | 10 پست
سلام من 4سالی هست معده ام شدید درد میگره نفخ میکنه و شبا نمیزاره بخوابم مخصوصا موقع درد شکمم بزگ شده و اندوسکوپی کردم ورم روده گفت شکمم هم بسیار صدا میده راهنمایی احتیاج دارم
هر آن کس که به تو دروغ گفت از صفحه دل محوش کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من هیچوقت معده درد نداشتم،تو بارداری به دردهای وحشتناکی دچار شدم که باعث شب بیداری و گریه و زاریم میشد.هیچ درمان گیاهی هم جواب نداد.دارو هم که نمیتونستم بخورم.تا اینکه یکی از اقوام که پزشک هم هستند یه پیشنهاد جالب داد.امیدوارم واسه شما هم جواب بده.یه سیب زمینی رو رنده کن و آبشو بچلون،از اون آب سیب زمینی ناشتا و قبل از شام بخور.خیلی بد مزه است من بلافاصله بعدش یه قاشق چایخوری مربا تو دهنم مزه میکردم.اما تاثیرش فوقالعادست.همون لحظه طوری درد و از بین می بره که انگار اصلا وجود نداشت.تو اینترنت هم سرچ کنی راجع به خواص آب سیب زمینی کلی مطلب هست.البته هر زمان دردت گرفت میتونی بخوری اما واسه تاثیر طولانی مدتش اون دستور رو اجرا کن عالیه.
2740
خانمی عرق هفت گیاه هاضمه را از اینجا بخر. شوهر خودم خوب شو و خیلی آروم شده. یه خانمی تا حالا 11 تا ظرفشو خریده. می گفت از وقتی می خورم تمام قرص های امپرازول و تنترازول رو گذاشتند کنار
به نظر من امتحانش ضرری نداره. چون کاملا گیاهیه
ارسال هم که رایگان هست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=512577&PageNumber=1
ارسال به سراسر کشور رایگان