2733
2739
عنوان

شیرخشک یا شیرپاستوریزه؟؟؟؟؟؟؟؟

678 بازدید | 10 پست
سلام خانما،پسر من یک سال و دو هفتشه. به نظر شما شیر خشک بهتره یا شیر پاستوریزه با این همه حرف و حدیثی که دربارش هس؟

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من از حدود یکسال و دو ماه پاستوریزه دادم و راضی بودم . البته نه هر پاستوریزه ای . فقط میهن و یا روزانه و یا پاکبان پاکتی مدت دار پرچرب یعنی 2.5 درصد الی 3 درصد و نه بیشتر . بعد از سه سالگی هم همینهاولی فقط باید بشه کم چرب . روز های اول یک سوم آب قاطی میکردم تا معده بچه عادت بکنه و وقتی دیدم مشکلی نداره بعد یکی دو روز دیگه آب هم لازم نبود قاطی بکنم . البته این توصیه دکترش بود .
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2742
منم نمیدونم،یکی میگه شیر خشک بهتره چون با توجه به سن نینی فرموله شده

"ایران از امروز وارد یک دوره 30ساله خشکسالی شد با صرفه جوییی در مصرف اب کشاورزی طبیعت و اینده فرزندانمان را نجات دهیم"
آخه این شیر پاستوریزه ها هم کلی حرف پشت سرشونه،،،

2740
نگفت چرا خوب نیس؟شیر محلی هم ممکنه باعث تب مالت و ... بشه