2733
2739
پسر من متولد 88/7/27 ایا دو سال دیگه میشه کلاس اولی یا با توجه به نیمه دومی بودنش سه سال دیگه کلاس اولی میشه ؟
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
95
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
امسال نیمه دوم 86 و نیمه اول 87 رفتن اول. سال بعد نیمه دوم 87 با نیمه اول 88 میرن و سال بعدش نیمه ی دوم 88 که میشه پسر شما و نیمه اول 89 میرن اول.
دور باشید از کسی که مدام....کفر دارد نهفته...ایمان فاش!!!
مریم جون سال دیگه مهر میشه شش ساله مسلم که پیش باید بره فقط برام سوال بود چون نیمه دومی ممکن یک سال با تاخیر بره مدرسه یا نه
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
2706