2733
2739
من میخوام دسنور شیرینی های با ازمایش کردن و درست کردن خودم درست کنم که دستورش ابداع خودم باشه امروز رفتم تو فاز کیک پرتغال اما یک مشکل داشتم واون این بود که کیک پوف زیادی کرد اما صاف امد بالا و اینکه یکم وسطش رفت تو البته توی 2تا از 5 تاش من توی قالب مافین چند تای ریخته بودم که پف کرد به دو طرف بنظرتون اردش کم بوده عایا؟
به سراغ من اگر می آید نرم و آهسته بیاید.....مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
البته یکی رو توی قالب المنیومی یک نفره سایز کوچیک ریختم کمتر از بقیه پفش خوب شد اون مشکل نداشت یعنی زیاد ریختم
به سراغ من اگر می آید نرم و آهسته بیاید.....مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من
ممنونم مریسا جون موادشو فردا دوباره با کمی تغییر اماده میکنم میرم خونه مادرم اونجا توی فرشون درست کنم ببینم بازم مشکلی هست مرسی عزیزم که وقت گذاشتی
قبل گذاشتنش فر روشن کرده بودم گرم بود فر بازم دوباره درست میکنم بس پوست کلفتم هی مواد حروم میکنم تا درست بشه
2706