2737
2734

می‌دونم که هزینش با تعیین جنسیت ۳۵ تومنه.هفته پیش دکترم داشت به مریض اش می‌گفت شنیدم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من سه بار انتقال دادم 

شد ۴۰ میلیون

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
بچها هزینه انتقالش چنده؟

من رویان میرم فقط انتقال ۳.۵

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببخشیدبااجازه استارترڪسے ڪہ بچہ دارشدہ مثلا۲تاپسرداره میخواداین دفعہ دخترداربشہ چہ درمان پزشڪے لازمہ اسمش چیہ وهزینہ ش؟

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
2738
ببخشیدبااجازه استارترڪسے ڪہ بچہ دارشدہ مثلا۲تاپسرداره میخواداین دفعہ دخترداربشہ چہ درمان پزشڪے لازمہ ...

خداحفظش کنه باآی یو آی بروپیش دکترمتخصص زنان بهتر بهترراهنمایی میکنه

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
خداحفظش کنه باآی یو آی بروپیش دکترمتخصص زنان بهتر بهترراهنمایی میکنه

ممنون عزیزم لطف ڪردے

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
ممنون عزیزم لطف ڪردے

خواهش گلم 

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون