2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نخور هورمونات بهم می‌ریزه از سینه های من کوچیکتر وجود نداره و راهی جز پروتز نیست یا باردار شدن، ای ...

من هورمونام فک کنم بهم ریخته هست کلا ، تنبلی تخمدان دارم و بشدتم موی زائد و...

من هورمونام فک کنم بهم ریخته هست کلا ، تنبلی تخمدان دارم و بشدتم موی زائد و...

میخوای بدتر کنی؟ به جای سایز سینه تنبلی تخمدانتو درمان کن اندامم رو فرم تر میشه

سینه کوچیک که قشنگه😁

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
2740
میخوای بدتر کنی؟ به جای سایز سینه تنبلی تخمدانتو درمان کن اندامم رو فرم تر میشه سینه کوچیک که قشنگه ...

درمان نداره اخع باید همش دارو بخورم ، شنیدم واسه تنبلی و اینا خوبه ک رزماری و شنبلیله. اشتباهه؟

درمان نداره اخع باید همش دارو بخورم ، شنیدم واسه تنبلی و اینا خوبه ک رزماری و شنبلیله. اشتباهه؟

دارو نخور

تو اینستا از پیجای مامایی پکیج بخر برا درمان تنبلی تخمدان، لایف استایل و سبک زندگی رو باید تغییر داد

ماما مهدیس، ماما لیدی 

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
نخور هورمونات بهم می‌ریزه از سینه های من کوچیکتر وجود نداره و راهی جز پروتز نیست یا باردار شدن، ای ...

من باردار شدم همونجور مونده😂😂

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
آخه خیلییی کوچیکه آدم پیش خودشم کم‌میاره واقعا🥲😂

عزیزم اعتماد بنفس داشته باش اولا با اضافه وزن تو بدنت بزرگ میشن بعدش بعد ازدواج بزرگتر خواهند شد عجله نکن گلم

سلامتی و خوشبختی دخترم