2733
2739
دارم میام تهران واسه درمان سنگ کلیه پسرم لطفن چنتا متخصص خوب بهم معرفی کنین ک نوبت بگیرم ممنون میشم
با تو ای همزاد! همدل! با توام بی باده مستم سر نپیچم هرگز از آن عهد و پیمانی که بستم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فکر کنم دکتر کجباف زاده تهران یکی از بهترین ها باشن. 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2740
پسره من ۸ ماهشه و سنگ کلیه داره زیره نظر استاد آذر نیک آور هست که فوق تخصص داره تو بیمارستان حضرت ع ...

بچه تون بهتره؟توروخدا راهنماییم کنید بچه منم سنگ داره نگرانم خیلی بیماریهای دیگه هم داره 

کسی بوده بچه ش خوب شه و سنگ کلیه داشته باشه و اذیت نشده باشه؟

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه
بچه تون بهتره؟توروخدا راهنماییم کنید بچه منم سنگ داره نگرانم خیلی بیماریهای دیگه هم داره  کسی ...

خداروشکر الان ۳ ماهه ک۶ دیگه سنگ نساخته

من پیش بهترین متخصص ها بردم ولی جواب نگرفتم تا آخر رفتم پیش دکتر شادپور با یه جلسه پسرم خوب شد ولی هر ۶ ماه باید آزمایش بده که تا خیالمون راحت بشه که دیگه سنگ نداره

خداروشکر الان ۳ ماهه ک۶ دیگه سنگ نساخته من پیش بهترین متخصص ها بردم ولی جواب نگرفتم تا آخر رفتم پیش ...

دارو چی دادید؟درد داشت؟میشه بیشتر بگید؟

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه
دارو چی دادید؟درد داشت؟میشه بیشتر بگید؟

اول ازش آزمایش خون گرفت تا ببینه کدوم یکی از فاکتورایی که باعث ایجاد سنگ کلیه میشه تو خونش زیاده و سنگش روهم بهم گفت جمع کن بده آزمایش که معلوم شد دلیلش اسید اوریک 

که طبق اون از یه سری چیزا منع شد مثل غذای شور پفک چیپس کلا نمگ گفت بهش نده و یه محلول و یه قرص داد که باید هر روز بهش ۸ سی سی بدم.محلولش خیلی ترشه و موقع خوردن یکم اذیت میشه ولی خداروشکر دیگه پسرم سنگ نداره

اول ازش آزمایش خون گرفت تا ببینه کدوم یکی از فاکتورایی که باعث ایجاد سنگ کلیه میشه تو خونش زیاده و س ...

واااااای من کلی دارو میدم برا معده ش و حساسیت پوستی دیگه جای دارو نداره دعاش کن توروخدا که اگه خوب نشه من بمیرم چون دیگه طاقت ندارم

واااااای من کلی دارو میدم برا معده ش و حساسیت پوستی دیگه جای دارو نداره دعاش کن توروخدا که اگه خوب ن ...

عزیزم خدابزرگه.انشالله خوب میشه

پسر من از ۵ ماهگی هفته ای دوسه بار آزمایش خون میداد اونم دوسه تا نمونه.چندبار نزدیک بود رگش پاره شه چون رگشو پیدا نمیکردن ولی خداروشکر الان خیلی بهتره.هر روز یه عالمه سنگ ازش دفع میشد انقد اذیت میشد موقع دفعه سنگ ولی الان خداروشکر خوبه

توهم غصه نخور عزیزم انشالله خوب میشه دیگه به دارو احتیاجی نداره😍

من فوق تخصص کلیه برای شهر اصفهان می تونم بهتون پیشنهاد بدم دکتر پارین هدایتی کارشون فوق العاده عالیه پسرم کلیه اش سنگ ساز بوده و دیر متوجه این موضوع شدیم و باعث عفونت مجاری ادراری شده بود دکتر پارین هدایتی چند دوره دارو تجویز کردند خوشبختانه مشکلش برطرف شد و الانم برای چکاپ های لازم برای سنگ کلیه پسرم زیر نظر ایشون هست. 

2706