2733
2734
دوس جونیا آدرسه شویه لباس مجلسی هر جایه تهران بود میخوام فقط قیمت نجومی نباشه مرسی
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
یه جا من دیدم توش نرفتم
میدان هروی خ وفامنش
سمت چپ ساختمان ایران زمین
ط 2 ( فکر کنم)
شوی لباس ساره
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
اگه تا این محله بیای می تونی مرکز خرید گلستان هم بری
رو بروش مغازه سئول هست که لباس مجلسی داره و
دخل پاساژ گلستان طبقه آخر گالری لباس شب ویونا
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
قربونت برمممممممم

بزار سرچ کنم ببینم پیدا می کنم

شوی لباسه همیشه هست تابلو داره
روزهای تعطیل با هماهنگی

ساعت کار : 9 صبح الی 17 بعد از ظهر یکسره

نشانی : میدان هروی ، خیابان وفامنش ، ساختمان ایران زمین ، پلاک 8 ، طبقه دوم ، واحد201

تلفن: 22972830

موبایل: 09196021893 و 09123864039
اینم آگهیش

http://bartarinha.com/ad/13849/%D9%85%D8%B2%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D9%87

خواهش عزیزم من تاحالا توش نرفتم اونجا می رم آرایشگاه دیدم مزون رو
امیدوارم خوب باشه و بپسندی
2706